Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Beth Hart

Opis

Organizator: Agencja koncertowo-wydawnicza DELTA

Bilety (miejsca stojące): 160 złotych (przedsprzedaż, do 31 maja) / 180 złotych (od 1 czerwca)

Sprzedaż biletów startuje 16 marca, godz.10:00 za pośrednictwem www.ticketportal.pl

18:00 otwarcie bram
19:00 Koncert

Beth Hart to kalifornijska wokalistka i pianistka. Po trzyletniej przerwie powraca do Polski na dwa wyjątkowe koncerty - w  Łodzi i Katowicach.

Jej kariera zaczęła się w 1996r., kiedy to wydała pierwszy album "Immortal". Prawdziwy sukces przyniósł jej drugi krążek "Screamin' for My Supper", gdyż za sprawą piosenki "LA Song (Out of This Town)" zawartej na tym albumie artystka zyskała ogromny rozgłos. W 2014 roku wraz z Joe Bonamassa została nominowana do nagrody Grammy za najlepszy album bluesowy ("Seesaw").

Dużym sukcesem dla artystki był występ w Off-Broadway'owskim musicalu "Love, Janis", w którym Beth wcieliła się w samą Janis Joplin.

W 2010 roku do współpracy zaprosił ją Slash, z którym nagrała utwór "Mother Maria".

Artystka ma na swoim koncie albumy nagrane z zespołem, solowe oraz koncertowe, a ich ilość - dwanaście - jest naprawdę imponująca!

Jaka jest muzyka Beth Hart? To połączenie rocka, gospel i bluesa. Do Polski przyjedzie z ostatnim albumem "Fire On The Floor", którego europejska premiera odbyła się w 2016 roku.

Popis swoich wokalno-muzycznych umiejętności gwiazda da już 16 lipca o godzinie 19:00 w klubie Wytwórnia.INFORMACJA DOTYCZĄCA WSTĘPU NA IMPREZĘ OSÓB NIEPEŁNOLETNICH:
Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia i chcą wziąć udział w wydarzeniu muszą być pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna) przez cały czas trwania imprezy. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na wydarzenie jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna.
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.