Kup bilet Kup bilet z noclegiem
Bal Charytatywny Przyjaciele.jpg

Charytatywny Bal u Przyjaciół - PRZEBOJOWY KARNAWAŁ

22.02.2020 r. Charytatywny Bal u Przyjaciół „PRZEBOJOWY KARNAWAŁ”

Hotel DoubleTree by Hilton Łódź, 19.30 drink powitalny, 20.00 rozpoczęcie imprezy.

Wspaniała zabawa z największymi przebojami w wykonaniu Zespołu YAKA Band z programu "Jaka to melodia?"! Prowadzenie: Rafał Brzozowski. Charytatywny Bal u Przyjaciół PRZEBOJOWY KARNAWAŁ odbędzie się na rzecz:

• młodych pacjentów z Kliniki Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej UM Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. dr. W. Biegańskiego w Łodzi.

• dzieci z chorobami psychicznymi Specjalistycznego Psychiatrycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej Szpitala im. dr. J. Babińskiego w Łodzi

Mile widziane maski - przewidywany konkurs na najładniejszą maskę, konkurs muzyczny oraz atrakcje, które będą sukcesywnie ujawniane. 

Aby uczestniczyć w Balu, należy wykupić bilet wstępu w cenie 290 zł za 1 osobę/ bufet: dania zimne, sałatki, zupa, dania gorące (mięsa i ryby), różne desery, wino, napoje/ oraz zgłosić swoją obecność: Nazwisko, Imię (nazwiska i imiona Uczestników) pod adresem biuro@przyjacieleswiata.pl. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT – prosimy zgłosić organizatorom przed uiszczeniem opłaty! 

Wpłaty należy przekazywać na konto:


Stowarzyszenie “Przyjaciele Świata”, ul. Żeromskiego 53, 90-625 Łódź
BOŚ 76 1540 1245 2056 4807 8148 0001
z dopiskiem " Charytatywny Bal u Przyjaciół – bilet – imię i nazwisko (imiona i nazwiska)
w terminie do 15.02.2020 r.

Nieodebrane wcześniej bilety, będą naszykowane w podpisanych kopertach w dniu 22.02.2020 r. od g. 18.30 na parterze Hotelu DoubleTree by Hilton w recepcji Przyjaciół Świata.

Regulamin Balu można znaleźć na stronie www.przyjacieleswiata.pl.

Pytania należy kierować na adres: biuro@przyjacieleswiata.pl.

Stowarzyszenie „Przyjaciele Świata” nie ponosi opłat związanych z siedzibą, nie zatrudnia pracowników, a wszelkie koszty administracyjne związane z aktywnością Stowarzyszenia są pokrywane ze składek członkowskich. Członkinie Stowarzyszenia „Przyjaciele Świata” nie czerpią z działania w nim korzyści materialnych, a zapłatą jest dla nich satysfakcja z niesienia uśmiechu i odrobiny radości tym, których doświadczyło życie.

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.