Kup bilet Kup bilet z noclegiem
Filmowe Walentynki 2020 DTbH Lodz.jpg

Filmowe Walentynki w DoubleTree by Hilton Łódź

Seans kinowy i romantyczna kolacja pod jednym dachem? Zapraszamy na pokaz w klimatycznej sali projekcyjnej dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych połączony z wykwintną kolacją. Jedyne takie filmowe Walentynki w dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych 14 i 15 lutego 2020!

14 i 15 lutego czeka na Was "Podróż na Sto Stóp" z niezastąpioną Helen Mirren oraz francusko-indyjska uczta inspirowana potrawami z filmu! Wasze podniebienia rozpieści Szef Kuchni restauracji Four Colors. Będzie filmowo, będzie kameralnie, będzie romantycznie... będzie pysznie!

Program wieczoru:

18:30 Poczęstunek we foyer sali kinowej
19:00 Projekcja filmu
21:00 Kolacja w restauracji Four Colors

KUP PAKIET FILM + KOLACJA
Pakiet walentynkowy obejmuje:

• 2 bilety na pokaz filmu „Podróż na sto stóp” reż. Lasse Hallström 14.02.2020 (piątek) lub 15.02.2020 (sobota) • kieliszek wina musującego w prezencie i poczęstunek we foyer sali kinowej • walentynkową kolację dla dwojga z autorskim menu Szefa Kuchni restauracji Four Colors.

Cena pakietu: 290 PLN / para

Rezerwacje mailowe: walentynki@doubletreelodz.pl lub telefoniczne: +48 507 754 523.

UWAGA!
Oferta jest limitowana i nie łączy się z innymi promocjami. Oferta jest bezzwrotna co oznacza, że w przypadku zmiany lub anulacji przedpłacona kwota nie będzie podlegała zwrotowi. Podane ceny zawierają VAT.

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.