Kup bilet Kup bilet z noclegiem
jazz connective & LAJ.jpg

Fundacja Wytwórnia partnerem Jazz Connective


Tegoroczna edycja Letniej Akademii Jazzu jest bardziej niż zwykle wyjątkowa. W tym roku organizatorzy, tj. Fundacja Wytwórnia, dołączyli do projektu europejskiego Jazz Connective. Ten innowacyjny projekt zrzeszający profesjonalnych muzyków, producentów oraz promotorów ma na celu między innymi wzmacnianie kompetencji młodych artystów na rynkach europejskich oraz promowanie kultury w zasięgu globalnym.

Projekt realizowany jest w siedmiu partnerskich miastach europejskich: Ljubljanie, Helsinkach, Dublinie, Birmingham, Londynie, Lyonie oraz Łodzi.

Partnerami projektu oprócz łódzkiej Fundacji Wytwórnia są także: słoweński festiwal Druga Godba, fińska agencja Vapaat äänet, irlandzka organizacja Improvised Music Company, zarządzająca halami koncertowymi Town Hall oraz Symphony Hall brytyjska organizacja Performances Birmingham, londyński klub jazzowy New Vortex Jazz Club oraz jazzowy klub muzyczny Le Périscope w Lyonie.

W ramach Jazz Connective między 22 a 25 lipca publiczność będzie miała okazję uczestniczyć w dodatkowych, showcase'owych koncertach jazzowych, zaś dla muzyków zorganizowane zostaną specjalne warsztaty, seminaria oraz spotkania z przedstawicielami polskich i zagranicznych festiwali oraz promotorami z całej Europy.

W ramach projektu Jazz Connective na małej scenie Wytwórni gościć będziemy francuski zespół MONA z charyzmatyczną liderką Elodie Pasquier na klarnecie basowym, słoweńską pianistkę Kaję Draksler w solowym projekcie, polski duet BACKSPACE tworzony przez Zbyszka Chojnackiego i Łukasza Czekałę, a także fortepianowe trio ENEMY z pianistą Kitem Downesem na czele. Czwartego dnia na dużej scenie Wytwórni wystąpi trębacz Piotr Damasiewicz i jego band Power Of The Horns.

Więcej informacji na stronie: http://www.letniaakademiajazzu.pl/index.php?pg=Jazz_Connective oraz https://jazzconnective.eu/.

Projekt Jazz Connective jest częścią koordynowanego przez Instytut Adama Mickiewicza międzynarodowego programu kulturalnego POLSKA 100, realizowanego w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022. Dofinansowano ze środków MKiDN w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 oraz ze środków Komisji Europejskiej w ramach programu Kreatywna Europa.Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.