Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Kortez Przedpremierowo - WYPRZEDANY!

Opis

KONCERT WYPRZEDANY!

Organizator:
Wytwórnia
Bilety:

•Miejsca stojące:
100 zł z kartą zniżkową/ 110 zł bez karty zniżkowej;
Miejsca siedzące: 120 zł z kartą zniżkową / 130 bez karty zniżkowej;

...Więcej informacji o zniżkach...

Prosimy o zachowanie paragonu fiskalnego, który jest podstawą do zwrotu pieniędzy w przypadku odwołania koncertu! (Regulamin klubu)

Formularz zgody na udział w koncercie osób między 16. a 18. rokiem życia


Kortez wyruszy jesienią w trasę koncertową, podczas której zagra przedpremierowo piosenki z nadchodzącej, nowej płyty. Koncerty odbędą się w kilkudziesięciu polskich miastach, do Łodzi artysta zawita 30 listopada.

W zbliżającym się sezonie Kortez wraz z zespołem w składzie: Jacek Lachowicz (instrumenty klawiszowe, gitara basowa, głosy), Krzysiek Domański (gitara basowa, instrument klawiszowe, głosy), Lesław Matecki (gitary, głosy), Robert Kretzschmar (perkusja, głosy), Robert Szymański (szef sceny, fortepian) zagra ponad pięćdziesiąt koncertów, głównie w teatrach, filharmoniach i operach w wielu miastach zatrzymując się na kilka dni. W tym roku do zespołu dołączy grający na trąbce Tomek Ziętek, który wesprze również Korteza i Jacka Lachowicza na klawiszach.

Podczas zaplanowanych koncertów, poza znanymi i lubianymi przez publiczność piosenkami, artysta przedpremierowo zaprezentuje materiał ze zbliżającej się trzeciej płyty studyjnej, której premiera będzie miała miejsce wiosną 2020 roku. Jesiennej trasie towarzyszyć będzie także mini-wydawnictwo, na którym znajdzie się kilka z nowo zaprezentowanych utworów.


Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.