Kup bilet Kup bilet z noclegiem
Artur Andrus Sokratesa 18.jpg

Mistrz piosenki kabaretowej wystąpi w Wytwórni

W maju gościć będziemy postać niebywałą - dziennikarza radiowego, artystę kabaretowego, pisarza, a od jakiegoś czasu również piosenkarza. Na scenie Wytwórni pojawi się Artur Andrus z recitalem kabaretowym "Sokratesa 18"!

O tym, że Artur Andrus jest mistrzem w bawieniu publiczności do łez, nie trzeba nikogo przekonywać. Jego piosenki kabaretowe łączą w sobie niebywały kunszt pisarski. Dowcipne teksty celnie opisujące abstrakcyjną rzeczywistość, okraszone są wpadającymi w ucho melodiami, które zostają ze słuchaczem na długo.

Występ w łódzkiej Wytwórni oparty będzie w głównej mierze na piosenkach z ostatniego albumu artysty zatytułowanego "Sokratesa 18", nie zabraknie jednak również tych najbardziej znanych, lubianych, wciąż przez publiczność oczekiwanych utworów, będących już niekwestionowanymi przebojami.

Jak to z twórczością Andrusa bywa - będzie trochę poważnie i trochę nie. Gościem specjalnym koncertu będzie Dorota Miśkiewicz, która miała również swój udział wokalny na albumie "Sokratesa 18".

Zapraszamy 18 maja o godzinie 20:00!


Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.