Kup bilet Kup bilet z noclegiem

DoubleTree by Hilton

Co kryje się we wnętrzach pierwszego hotelu DoubleTree by Hilton w Polsce?

 

* 200 pokoi - w tym luksusowo wyposażony apartament prezydencki

* bezpośrednie połączenie z dawnymi halami Wytwórni Filmów Fabularnych, zapewniające przejście do strefy VIP w klubie koncertowym Wytwórnia

* basen, SPA i siłownia z widokiem na panoramę miasta

* w całym hotelu dostępny jest szybki, bezprzewodowy internet

 

Konferencje i szkolenia

Bezpośrednie połączenie dawnych hal Wytwórni Filmów Fabularnych z hotelem DoubleTree by Hilton Łódź stworzyło unikatowe w skali kraju centrum konferencyjne o powierzchni ponad 4,5 tys. mkw. Na kompleks przy Łąkowej 29 składają się trzy dawne hale kongresowe, Kino 3D Wytwórnia oraz osiem sal konferencyjnych, sala balowa i boardroom. Do dyspozycji gości konferencyjnych - szybki, bezprzewodowy internet. Wszystkie sale wyposażone są w najwyższej jakości sprzęt audiowizualny. (Więcej - link do zakłądki konferencje na stronie hotelu).

 

Imprezy okolicznościowe

Hale Wytwórni, Sala Balowa Hotelu DoubleTree by Hilton i nastrojowy Golden Bar to miejsca, w których można zorganizować swoje święto. Najwyższy standard obsługi, doskonały catering Restauracji Four Colors i wyjątkowe wnętrza są gwarancją wspaniałej atmosfery. Organizujemy przyjęcia weselne, urodzinowe, imieninowe i inne.

 

http://www.doubletreelodz.pl/

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.