Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Spa & Health Club

Strefa Spa & Health Club znajduje się na najwyższym, 10 piętrze hotelu, z którego rozpościera się widok na park oraz panoramę miasta. W strefie znajdują się 4 gabinety odnowy biologicznej, basen, jacuzzi, sauna sucha i parowa oraz fitness z nowoczesnym sprzętem Technogym.


Nasza profesjonalna obsługa nie tylko służy radą, ale również dobierze dla Ciebie najbardziej odpowiedni zabieg. Oferujemy również usługi trenera personalnego, który specjalnie dla Ciebie stworzy plan treningowy oraz pomoże zadbać o zdrowie. W naszym SPA & Health Club odnajdziesz chwile wytchnienia, przyjemności i luksusu.

http://www.doubletreelodz.pl/spa-amp-health-club

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 101 z 2002 r. poz. 926 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej kierowanej do mnie za pomocą środków komunikacji elektronicznej w szczególności poczty elektronicznej zgodnie z przepisem art. 10 ust 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 z 2002 r. poz. 1204)

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.