Kup bilet Kup bilet z noclegiem
sting3.jpg

Anna Maria Jopek zaśpiewała ze Stingiem

Ceniona polska wokalistka Anna Maria Jopek otworzyła toruński koncert legendy światowej muzyki – Stinga. Podczas swojego występu muzyk zaprosił polską wokalistkę do wspólnego wykonania utworu „Fragile”. Koncert promujący najnowszy album Brytyjczyka -„57th&9th” odbył się w sali koncertowej w toruńskich Jordankach 8 grudnia. Nagranie z tego wieczoru można było obejrzeć w TVP1 w Nowy Rok.
Sting promuje najnowszą płytę w Polsce
Sting przyjechał do Polski w ramach promocji swojego ostatniego wydawnictwa -„57th&9th”, a w roli supportu wystąpiła Anna Maria Jopek, która tym samym spełniła swoje artystyczne marzenie. Jest moją największą inspiracją. Mam Go w tyle głowy w każdym muzycznym projekcie. Zawsze myślę, jak On rozwiązałby pewne kwestie artystyczne. Jest moim wzorem. W końcu to On wynalazł zupełnie nowy język w muzyce. Miks wszystkiego, co kocham – jazzu, rocka, popu, klasyki, folku, poezji – wszystko ujęte w proporcji doskonałej. Mistrzostwo formy – tak o Stingu wypowiada się Jopek.
Polska wokalistka w duecie ze Stingiem
Brytyjczyk swoim zaproszeniem zupełnie zaskoczył polską wokalistkę. Wspólnie zaśpiewali „Fragile” w dwóch językach – Sting po angielsku, a Jopek po polsku. Wokalistka podzieliła się swoimi wrażeniami po występie z mistrzem i zdradziła, jak doszło do tego nieplanowanego wcześniej duetu – Skończyłam swój set i stało się coś, co odstrzeliło mnie na inną orbitę. Sting wziął gitarę, zaprosił mnie do garderoby, ustaliliśmy, kto śpiewa który głos, i chwilę później siedziałam obok Niego na scenie. Cały czas nie wierzęże to się stało! Był taki moment, którego nigdy już nie zapomnę. Ta krótka chwila w garderobie. Jego ręce na gryfie i głos „saute" przy moim uchu. Cały koncert można było obejrzeć 1 stycznia 2017 roku w TVP1.
Anna Maria Jopek – kompozytorka i pasjonatka
Anna Maria Jopek nagrywa i koncertuje na całym świecie z największymi nazwiskami. Współpracowała z takimi artystami jak: Pat Metheny, Youssu'n Dour czy Bobby McFerrin. Występowała na najbardziej prestiżowych scenach świata, takich jak: Carnegie Hall, Hollywood Bowl, Royal Festival Hall, Opera w Tokio i Tel Awiwie. Nagrywała m.in. w Abbey Road w Londynie i Power Station w Nowym Jorku. Popularyzuje polską muzykę na całym świecie, m.in. w Tajwanie, Rosji, Australii, Meksyku.
Nowy album Jopek w lutym 2017!
Artystka świ ęta spędziła w Japonii, gdzie koncertowała na scenie legendarnego Blue Note Tokio. Natomiast w 14 lutego 2017 roku do sprzedaży trafi „Minione” - najnowszy i długo oczekiwany album wokalistki, nagrany wspólnie z wybitnym kubańskim pianistą, Gonzalo Rubalcabą. Na marzec oraz kwiecień została zaplanowana trasa koncertowa promująca wydawnictwo, która rozpocznie się także w toruńskich Jordankach.
Wywiad z AMJ oraz zdjęcia z występu ze Stingiem: 
AMJ o duecie ze Stingiem: 
 

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.