Kup bilet Kup bilet z noclegiem
_RUD4402.jpg

Bownik supportem Sorry Boys!

Supportem koncertu Sorry Boys będzie grupa Bownik - trzech warszawskich muzyków znanych wcześniej jako Control The Weather. Michał Bownik, Adam Półtorak i Andrzej Siwoń sami nazywają siebie "wolnomyślicielskim, wegańskim kolektywem muzycznym”, trochę dla żartu, a trochę z przekory, kategoryzują swoją twórczość jako "vegan disco". A to ze względu na prowadzony stylu życia - wszyscy troje są weganami.

Z całą pewnością można stwierdzić, że zespół reprezentuje szeroko pojętą scenę alternatywną, trudno jednak precyzyjnie określić ich gatunkową przynależność, gdyż przez cały okres swojego istnienia śmiało eksperymentują ślizgając się po gatunkach, stylach i formach.

Rok 2016 jeszcze jako Control The Weather zespół rozpoczął koncertem u boku Charliego Winstona w warszawskiej Proximie oraz znakomitym występem podczas opolskich Konfrontacji Teatralnych. Jacek Świąder z Gazety Wyborczej wyróżnił ich mianem jednego z siedmiu olśnień Enea Spring Break Festiwal w Poznaniu. Jako Bownik po raz pierwszy zaprezentowali się warszawskiej publiczności jako support Milky Chance.

Rok 2016 był pełen zmian, bo oprócz zmiany nazwy zespół przygotował nowe wydawnictwo w postaci EP-ki o tytule "Bownik". Na mini albumie, który ukazał się 7 października 2016 roku znajduje się 7 utworów, za koprodukcję których odpowiada również Envee (Maciej Goliński). Debiutancki singiel zespołu "Inside My Tail" pojawił się 25 sierpnia 2016r., kolejny - taneczny "Behind The Corner" - w dniu premiery płyty.

Charakterystyczny głos wokalisty oraz przyjemne dla ucha aranżacje to prawdziwy powiew świeżości na polskiej scenie muzycznej. Obok zespołu Bownik nie można przejść obojętnie.

Poniżej klip do najnowszego singla "As Good As Dead".


Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.