Kup bilet Kup bilet z noclegiem
Metall Ballads cms.jpg

Coma powraca z kolejną płytą

Coma po raz kolejny zaskakuje swoich fanów. 7 października 2016 roku ukazał się ich album „2005 YU55", na którym zespół zboczył z typowej dla siebie, rockowej ścieżki kierując się w rejony bardziej teatralizowane.

Po trasie koncertowej promującej to wydawnictwo pora na kolejne - zespół nie zwalnia tempa i już na 20 października zaplanował premierę nowego albumu zatytułowanego "Metal Ballads vol.1", który promuje singiel "Lajki". Jesienna trasa koncertowa Comy zapewni fanom wiele nowych doznań. Koncert w łódzkiej Wytwórni odbędzie się 29 października, zaś gośćmi specjalnymi tego wieczora będzie poznański zespół Snowman oraz zagraniczna kapela prosto z Norymbergi - RELOAD.

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 101 z 2002 r. poz. 926 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej kierowanej do mnie za pomocą środków komunikacji elektronicznej w szczególności poczty elektronicznej zgodnie z przepisem art. 10 ust 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 z 2002 r. poz. 1204)

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.