Kup bilet Kup bilet z noclegiem
Energia Kultury 2019.jpg

Energia Kultury 2019 - ruszyło głosowanie!

Rozpoczęło się głosowanie w plebiscycie Energia Kultury 2019. Po raz jedenasty wybiorą Państwo najbardziej energetyczne wydarzenie kulturalne minionego roku! Wybrany Państwa głosami zwycięzca otrzyma statuetkę – Kołyskę Newtona ze szczerozłotą kulką. Laureata poznamy podczas uroczystej Gali w klubie Wytwórnia 28 lutego. Głosować można poprzez strony internetowe Telewizji TOYA i klubu Wytwórnia oraz za pomocą SMS-ów do godziny 12:00, 28 lutego. Więcej informacji na stronie www.tvtoya.pl w zakładce Energia Kultury.NOMINOWANI DO NAGRODY „ENERGIA KULTURY 2019”

Głosować można wysyłając sms pod numer 786-086-896 (koszt według taryfy operatora) lub wchodząc na stronę http://tvtoya.pl/energia_kultury. 

   „Bailout” – poemat postpoetycki Tomasza Bąka

      SMS o treści: 1

 

   „Człowiek z Manufaktury” – opera w reżyserii Waldemara Zawodzińskiego w Teatrze Wielkim

      SMS o treści: 2

 

   „Idioci” – spektakl w reżyserii Marcina Wierzchowskiego w Teatrze Jaracza SMS o treści: 3

 

   „Kibbutz Contemporary Dance Company” – występ w ramach XXV Łódzkich Spotkań Baletowych 

     SMS o treści: 4

 

   „Komponowanie przestrzeni. Rzeźby awangardy” – wystawa z ms2  

      SMS o treści: 5

 

   Koncert Aleksandry Kurzak – występ w ramach jubileuszu 15-lecia ECK Logos

      SMS o treści: 6

 

   „Miss Saigon” – musical w reżyserii Zbigniewa Maciasa w Teatrze Muzycznym

      SMS o treści:7

 

   „Monument” – film w reżyserii Jagody Szelc

      SMS o treści: 8

 

   „Sztuka DC. Świt superbohaterów” – wystawa w EC1

      SMS o treści: 9

 

   „Wiedźmin” – światowy sukces powieści Andrzeja Sapkowskiego

      SMS o treści: 10

 

   „Wracaj” – spektakl w reżyserii Anny Augustynowicz w ramach XXV Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych

      SMS o treści: 11Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.