Kup bilet Kup bilet z noclegiem
LOGOTYP_01.jpg

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZEŁOŻENIA KONCERTÓW

W związku z wydanym w dniu 10.03.2020 ogólnopolskim rozporządzeniem o odwoływaniu imprez masowych w kraju i mając na uwadze zdrowie oraz komfort naszej publiczności, artystów oraz pracowników, klub Wytwórnia postanawia przełożyć odbywające się w najbliższym czasie wydarzenia następujących artystów: Julii Marcell 12.03, Anny Marii Jopek 14.03, spektakl "Tomek i Przyjaciele" 15.03 oraz koncert Dire Straits Experience 15.03. 

Te koncerty nie odbędą się w zaplanowanych wcześniej terminach. Trwają prace nad uzgodnieniem nowych terminów każdego z tych wydarzeń. O nowych terminach będziemy informować najszybciej, jak to możliwe. Prosimy zatem o cierpliwość.

Zakupione na te wydarzenia bilety zachowują swoją ważność na przyszłe terminy.

Informacje o kolejnych wydarzeniach będą podawane na bieżąco.

W związku z zaistniałą sytuacją liczymy na Państwa zrozumienie.

AKTUALIZACJE:

Koncert Anny Marii Jopek "Przestworza" został przeniesiony na 23 listopada 2020 na godzinę 19:00: http://www.wytwornia.pl//o-nas/wytwornia-1/repertuar-2/repertuar/anna-maria-jopek-przestworza-nowy-termin, zakupione na to wydarzenie bilety zachowują swoją ważność.

Koncert Lao Che został przeniesiony z 29 marca 2020 na 7 czerwca 2020: http://www.wytwornia.pl//o-nas/wytwornia-1/repertuar-2/repertuar/lao-che-koncert-pozegnalny-no-to-che!-nowy-termin, zakupione na to wydarzenie bilety zachowują swoją ważność.

Koncert duetu Karaś/Rogucki został przeniesiony z 2 kwietnia 2020 na 2 października 2020: http://www.wytwornia.pl/o-nas/wytwornia-1/repertuar-2/repertuar/karasrogucki-nowy-termin, zakupione bilety zachowują swoją ważność na nowy termin koncertu.

Koncert Możdżer/Danielsson/Fresco & Holland Baroque został przeniesiony z 22 kwietnia 2020 na 8 października 2020: http://www.wytwornia.pl/o-nas/wytwornia-1/repertuar-2/repertuar/mozdzerdanielssonfresco-holland-baroque-just-ignore-it-nowy-termin, zakupione bilety zachowują swoją ważność na nowy termin koncertu.

 Koncert Natalii Nykiel zaplanowany 25 kwietnia 2020 w ramach trasy "Origo Tour" zostanie przeniesiony na inny termin (cała trasa "Origo Tour" zostaje przeniesiona na sezon jesień/zima). Trwa ustalanie nowego terminu, który podamy najszybciej, jak to możliwe, w związku z tym prosimy o chwilę cierpliwości. Bilety zachowają swoją ważność. Oficjalne stanowisko managementu Artystki w tej sprawie: https://www.facebook.com/NykielNatalia/posts/2755830404482083.

Koncert Andrzeja Piasecznego "Piaseczny The Best" został przeniesiony z 27 marca 2020 na 28 września 2020:
http://www.wytwornia.pl//o-nas/wytwornia-1/repertuar-2/repertuar/piaseczny-the-best-nowy-termin. Oficjalne oświadczenie organizatora, tj. Fundacji Love the Music, dostępne jest tutaj: https://www.facebook.com/events/563851937490736/permalink/653366361872626/.

Koncert Ikony Muzyki: Poeci Rocka zaplanowany na 22 marca 2020 został przeniesiony na 26 maja 2020: http://www.wytwornia.pl/o-nas/wytwornia-1/repertuar-2/repertuar/ikony-muzyki-poeci-rocka-nowy-termin. Zakupione na pierwszy termin bilety zachowują swoją ważność. Oficjalne oświadczenie organizatora, tj. Music Company, dostępne jest tu: https://musiccompany.pl/archiwum_aktualnosci/kolejne_przesuniete_koncerty_poeci_rocka_i_cohen_i_kobiety_.

 Koncert PRO8L3M zaplanowany na 20 marca 2020 zostaje przeniesiony na 20 listopada 2020, bilety zachowują ważność: http://www.wytwornia.pl/o-nas/wytwornia-1/repertuar-2/repertuar/pro8l3m-art-brut-2-tour-nowy-termin.

Koncert Taco Hemingwaya z dnia 21 marca 2020 (godzina 18:30 oraz 22:00) został przeniesiony na 28 czerwca (godziny pozostają bez zmian): http://www.wytwornia.pl//o-nas/wytwornia-1/repertuar-2/repertuar/taco-hemingway-pocztowka-z-polski-g-1830-2200-nowy-termin, zakupione bilety zachowują ważność, zaś dodatkowe zapytania prosimy kierować na adres mailowy dystrybutora biletów: support@goingapp.pl.

Koncerty Dawida Podsiadło planowane na 18 i 19 marca 2020 zostają przeniesione na
 12 i 13 października na poniższej zasadzie:
zakupione bilety zachowują swoją ważność. Wszystkie osoby, które posiadają bilet na przełożone wydarzenia otrzymają wiadomość mailową z serwisu eBilet z informacjami dotyczącymi zmiany daty oraz procedurą ewentualnego zwrotu biletów. Oświadczenie managementu zostało zamieszczone na Facebooku artysty.

Koncert O.S.T.R. zaplanowany na 28 marca 2020 został przeniesiony na 29 maja 2020, bilety zachowują ważność: http://www.wytwornia.pl/o-nas/wytwornia-1/repertuar-2/repertuar/o-s-t-r-gniew-nowy-termin. Ewentualnych zwrotów biletów można dokonywać do końca marca pod adresem mailowym: zwroty@stage24.pl.

Koncert Artura Rojka zaplanowany na 26 kwietnia 2020 został przeniesiony na 21 września 2020: http://www.wytwornia.pl//o-nas/wytwornia-1/repertuar-2/repertuar/artur-rojek-kundel-nowy-termin
Zakupione bilety zachowują ważność, szczegółowe informacje dotyczące możliwych zwrotów biletów zostaną przekazane przez eBilet, na adresy mailowe podane przez klientów podczas procedury zakupu.

• 10. Wielka Trasa Stand-up Polska zaplanowana na 25 marca 2020 została przeniesiona na 22 września 2020: http://www.wytwornia.pl//o-nas/wytwornia-1/repertuar-2/repertuar/10-wielka-trasa-stand-up-polska-nowy-termin. Zakupione bilety zachowują ważność.

Koncert Lady Pank "O dwóch takich, co ukradli księżyc" zaplanowany na 5 kwietnia 2020 zostaje przeniesiony na 13 grudnia 2020: 
http://www.wytwornia.pl//o-nas/wytwornia-1/repertuar-2/repertuar/lady-pank-o-dwoch-takich-co-ukradli-ksiezyc-nowy-termin. Zakupione bilety zachowują swoją ważność na nowy termin.

Koncert Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów zaplanowany na 24 kwietnia 2020 został przeniesiony na 27 września 2020: http://www.wytwornia.pl/o-nas/wytwornia-1/repertuar-2/repertuar/krzysztof-cugowski-z-zespolem-mistrzow-nowy-termin, bilety zachowują swoją ważność.

Koncert Bass Astral x Igo Ensemble zaplanowany na 16 kwietnia 2020 został przeniesiony na 27 października 2020: http://www.wytwornia.pl/o-nas/wytwornia-1/repertuar-2/repertuar/bass-astral-x-igo-ensemble-nowy-termin. Bilety zachowują swoją ważnośc.

Koncert Dire Straits Experience zaplanowany na 15 marca 2020 został przeniesiony na 6 lutego 2021 roku: http://www.wytwornia.pl//o-nas/wytwornia-1/repertuar-2/repertuar/dire-straits-experience-nowy-termin. Bilety zakupione na pierwszy termin zachowują swoją ważność.

• Koncert Jana-Rapowanie planowany na 4 kwietnia 2020 zostaje przeniesiony na inną datę. Nowa data koncertu zostanie podana wkrótce, prosimy o cierpliwość. Zakupione bilety zachowują swoją ważność i będzie można je wykorzystać w nowym terminie. W przypadku rezygnacji z udziału w koncercie w celu otrzymania zwrotu środków prosimy o przesyłanie kodów biletów na adres: support@goingapp.pl. Zwrot zostanie dokonany na ten sam środek płatności, z którego opłacane było zamówienie w przeciągu maksymalnie 14 dni roboczych od otrzymania zgłoszenia. 

 Koncert projektu Metallica Symfonicznie w Wytwórni planowany na 3 kwietnia 2020 zostaje przeniesiony na 28 października 2020: http://www.wytwornia.pl/o-nas/wytwornia-1/repertuar-2/repertuar/muzyka-zespolu-metallica-symfonicznie-nowy-termin. Godzina rozpoczęcia koncertu pozostaje taka sama, a zakupione bilety zachowują swoją ważność na nowy termin wydarzenia.

  Koncert Kuby Badacha zaplanowany na 19.04.2020 zostaje przeniesiony na 2.12.2020: http://www.wytwornia.pl/o-nas/wytwornia-1/repertuar-2/repertuar/kuba-badach-oldschool-nowy-termin. Godzina koncertu pozostaje bez zmian. Zakupione bilety zachowują swoją ważność.

 
Koncert Quebonafide zaplanowany na 1.04.2020 zostanie przeniesiony. Nowa data koncertu jest w trakcie ustalania. Prosimy o cierpliwość.

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.