Kup bilet Kup bilet z noclegiem
00 Zalewski_solo actBANER-2.jpg

JAŚNIEJ - gotowy teledysk!

Drodzy klubowicze,

oddajemy w Wasze ręce łódzką wersję teledysku „Jaśniej” Krzysztofa Zalewskiego. 20 lutego zapraszamy na Wino-Granie i koncert Zalefa do Wytwórni, a już teraz zachęcamy do obejrzenia łódzkiego klipu i przekonania się, ile energii i entuzjazmu mają łodzianie.

Rozjaśnialiśmy Łódź, klaszcząc nie tylko w Klubie Wytwórnia, Kinie 3D Wytwórnia i Toya Studios, ale również w EC1, Muzeum Kinematografii,  Art_Inkubatorze, Manufakturze, Muzeum Miasta Łodzi, Off Piotrkowska Center, na ulicy Piotrkowskiej, w Lejdis Studio, Centrum Academia, siedzibie „Gazety Wyborczej”, studiu Radia Eska, kinie Helios i Szkole Filmowej w Łodzi.

Spotkaliśmy wiele przychylnych osób, dzięki którym zdjęcia mogły zostać zrealizowane w wybranych miejscach; mnóstwo ludzi, którzy z wielkim zaangażowaniem występowali przed kamerą, obalając tezę Adasia Miauczyńskiego, że na wygnaniu w mieście Łodzi nawet bieganie psom szkodzi (dosłownie też to można potraktować – pies również zagrał w teledysku).

Enjoy!

KONKURS

Mamy  dla Was bezpłatne bilety na koncert Krzysztofa Zalewskiego. Żeby je zdobyć, wystarczy napisać mail na adres biuro@wytwornia.pl, w temacie wpisując słowo „konkurs”, a w treści prawidłową odpowiedź na pytanie: w której sekundzie/ minucie teledysku na ekranie widać Wytwórnię? Wystarczy podać jedną taką scenę (punktujemy wskazanie klubu Wytwórnia, jak i kina 3D Wytwórnia).

Powodzenia i do zobaczenia przy Łąkowej 29

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.