Kup bilet Kup bilet z noclegiem
zalew.jpg

JAŚNIEJ - ostatni dzień zdjęciowy

Cześć!
Za nami zdjęcia w Wytwórni, Kinie 3D Wytwórnia, EC1, Manufakturze, OFF Piotrkowska Center (Mitmi, Daleko Blisko, Pan Tu Nie Stał, Mebloteka Yellow, Brush Barber Shop), Lejdis Studio i Centrum Academia, Gazecie Wyborczej i radiu Eska. Przed nami jeszcze kilka punktów.

Zapraszamy w niedzielę na ulicę Piotrkowską. O godz. 15.30 spotykamy się przy hashtagu #KochamŁódź (Piotrkowska/ Piłsudskiego). O godz. 15.45 nagrywamy przy ławeczce Tuwima (Piotrkowska 104), o godz. 16 w kadrze pojawi się Miś Uszatek (Piotrkowska 87), a o godz. 16.10 - Fortepian Rubinsteina (Piotrkowska 78). O godz. 20 wrócimy na plac Wolności, żeby uwiecznić swingującą Łódź.

To ostatni otwarty dzień zdjęciowy, w którym każdy może wziąć udział, później będziemy się już tylko łapać indywidualnie z najbardziej zdeterminowanymi z Was, którzy mają pomysł na siebie i fajne miejsca :-) (zachęcamy do kontaktu). Na środę zaplanowaliśmy Art Inkubator, na czwartek Muzeum Kinematografii i Szkołę Filmową, a na piątek - Muzeum Miasta, ale musimy jeszcze wszystko klepnąć i ustalić godziny.

Niedziela jest dla Was! Serdecznie zapraszamy, my bawimy się świetnie, Wy wciąć macie okazję :-)
Do zobaczenia!

Dominika i Wojtek

PS Czekamy również na Wasze filmiki. Jeżeli nie możecie dotrzeć, a chcecie, żebyśmy w montażu wykorzystali Wasze nagranie, wysyłajcie je do nas (dominika.kawczynska@wytwornia.pl lub wojtek.bryndel@gmail.com). Deadline - 29 stycznia, godz. 24.

Więcej >

Więcej >

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.