Kup bilet Kup bilet z noclegiem
Zalew1.jpg

JAŚNIEJ - pierwsze dni zdjęciowe

Serwus!

Zaczynamy jutro (wtorek) pierwszy dzień zdjęciowy do teledysku „Jaśniej”. O godz. 15 spotykamy się w EC1 (przy wejściu do planetarium, wjazd od Targowej). Będziemy biegać i klaskać na terenie całego (przepięknego zresztą) obiektu. Przybywajcie!

W środę o godz. 13 w plan zdjęciowy przemieni się OFF Piotrkowska (Piotrkowska 138/140). Będziemy na Was czekać przy bramie od strony Piotrkowskiej. Zamierzamy nagabywać właścicieli najfajniejszych lokali i kręcić też na zewnątrz.

Później (pewnie przed 14, trudno przewidzieć) ruszamy Pietryną w stronę placu Wolności – na bank uwiecznimy Pasaż Rubinsteina, Pasaż Róży i Aleję Gwiazd; mamy też kilka innych pomysłów na ten filmowy spacer, ale większość wyjdzie w praniu. Jesteśmy naturalnie otwarci na Wasze propozycje.

W czwartek kręcimy w Manufakturze. Tutaj zbiórka przed ms2 o godz. 12.30. W kadrze na pewno znajdzie się rynek, chcemy też wykorzystać okna w przejściu między centrum handlowym a kinem. Bądźcie z nami :-)

Na razie te trzy dni, będą dochodzić kolejne.

Podsumowując:

Wtorek (19 stycznia), godz. 15 – EC1

Środa (20 stycznia), godz. 13 – OFF Piotrkowska (a później Piotrkowska)

Czwartek (21 stycznia), godz. 12.30 – Manufaktura

Do zobaczenia!

 

--

Dominika i Wojtek

 

Nie wiesz, o co chodzi? Kliknij tutaj >

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.