Kup bilet Kup bilet z noclegiem
fb foto.jpg

Kayah i Bregović ruszają w trasę koncertową!

Fanów kultowej płyty "Kayah i Bregović” obiegła wspaniała nowina - Kayah i Goran Bregović po 17 latach przerwy ponownie łączą siły i wyruszają w wielką trasę koncertową po Polsce!

Album wydany w 1999 roku okazał się fenomenem na rodzimej estradzie, a kompozycje nań się składające przeszły do historii polskiej muzyki.

Artyści wystąpią wspólnie na 7 koncertach w Polsce - Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdyni, Poznaniu, Łodzi oraz Szczecinie. Z pewnością nie zabraknie takich przebojów jak „Prawy do lewego”, „Śpij kochanie, śpij”, „Byłam różą”, „To nie ptak”, czy „Sto lat młodej parze”. Przewidziane są też muzyczne niespodzianki...

W Wytwórni zobaczymy ich 14 września.


Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 101 z 2002 r. poz. 926 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej kierowanej do mnie za pomocą środków komunikacji elektronicznej w szczególności poczty elektronicznej zgodnie z przepisem art. 10 ust 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 z 2002 r. poz. 1204)

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.