Kup bilet Kup bilet z noclegiem
kroki.jpg

Kroki o niezależności

Zespół Kroki pnie się po muzycznych schodach kariery. Po wydaniu debiutanckiego minialbumu "Stairs" artyści zdecydowali się zaprezentować go na winylu w przepięknej formie wizualnej.

Ale to nie wszystko. Panowie nie osiadają na laurach i prezentują szerszemu gronu odbiorców nowy singiel "PS Freedom". Utwór został bowiem stworzony specjalnie dla dobrze znanego, szwedzkiego dyskontu meblowego i promuje najnowszą kolekcję "PS 2017". Ponoć jednym z wyznaczników sukcesu artystów są kampanie reklamowe, w przypadku Kroków trio może stać się rozpoznawalne nie tylko wśród miłośników mebli, ale przede wszystkim - ludzi kochających estetykę, niezależność i życie po swojemu.

Nietuzinkowy i bardzo inspirujący klip do "PS Freedom" został wyreżyserowany przez Barta Pogodę. Sama piosenka utrzymana jest w typowej dla zespołu stylistyce.

Kroki w składzie Jakub Goleniewski, Łukasz Palkiewicz i Paweł Stachowiak przyjadą do łódzkiej Wytwórni 19 lutego, aby dać swój pierwszy koncert w naszym mieście.


Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 101 z 2002 r. poz. 926 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej kierowanej do mnie za pomocą środków komunikacji elektronicznej w szczególności poczty elektronicznej zgodnie z przepisem art. 10 ust 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 z 2002 r. poz. 1204)

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.