Kup bilet Kup bilet z noclegiem
Mela Koteluk Migawka.jpg

Mela Koteluk z Migawką w Wytwórni

Mela Koteluk to jedna z najbardziej barwnych polskich artystek muzyki alternatywnej, skutecznie wymykających się szablonom i utartym schematom. Występowała na największych scenach, najbardziej prestiżowych festiwalach i w najlepszych klubach kraju gromadząc podczas koncertów tłumy fanów. Artystka ceniona jest za swój ujmujący głos, wartościowe teksty i ogromną wrażliwość muzyczną.

W listopadzie 2018 roku Mela Koteluk wydała trzeci album w swojej karierze zatytułowany „Migawka”, który spotkał się z fantastycznym przyjęciem fanów i branży muzycznej, bowiem otrzymał nagrodę Fryderyka 2019. Na „Migawkę” składa się 11 utworów, które powstały w nieśpiesznej atmosferze, z dala od codziennego zgiełku. Dominują tu umiarkowane tempa, organiczność, przestrzeń oraz przemyślane i łagodne dla ucha instrumentarium. Mela Koteluk w kolejnej muzycznej opowieści sięga do doświadczeń i refleksji zebranych podczas dwuletniej przerwy, opowiadając w charakterystycznych dla siebie metaforach o miłości, wolności i śmierci.

W czwartek 4 kwietnia artystka ujawniła tytuł trzeciego oficjalnego singla promującego album. Po "Odprowadź" i "Ogniwie" przyszedł czas na utwór "Hen Hen".

Koncert z piosenkami z płyty "Migawka" odbędzie się 28 kwietnia w Wytwórni.


Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.