Kup bilet Kup bilet z noclegiem
kayah po co.png

Nowy singiel Kayah

Nowy singiel Kayah zatytułowany "Po co" to połączenie etnicznych brzmień z klubowymi beat'ami. Jest radośnie, energetycznie i z przesłaniem. Premiera utworu poprzedzona była akcją, w której młodzi ludzie opowiadali o swoich pasjach, dążeniu do celu i realizacji marzeń. Piosenka niesie pozytywny przekaz, aby czerpać z życia jak najwięcej, korzystać z chwil "tu i teraz" i nie bać się przyszłości.

Jak mówi o piosence sama artystka: „Ten utwór to moja autoterapia na wrodzone czarnowidztwo, obawy o przyszłość i widzenie szklanki do połowy pustej. Napisałam tekst, który jest w opozycji do tej teorii i skłania do bycia całym sobą tu i teraz i czerpania tego, co najlepsze z każdej najdrobniejszej chwili naszego życia. Chcę by ten utwór pomógł również mi wcielić ten mechanizm w życie. Lato przed nami. Będzie dobrze. Będzie pięknie.”

Autorem muzyki jest izraelski muzyk Idan Raichel, zaś za produkcję odpowiadają Kayah i Jan Smoczyński.

A już 14 września Kayah wystąpi w Wytwórni razem z Goranem Bregovićem.

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 101 z 2002 r. poz. 926 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej kierowanej do mnie za pomocą środków komunikacji elektronicznej w szczególności poczty elektronicznej zgodnie z przepisem art. 10 ust 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 z 2002 r. poz. 1204)

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.