Kup bilet Kup bilet z noclegiem
lemonmain-1200x720.jpg

Nowy teledysk zespołu LemON

Nowa płyta "Tu" zespołu LemON miała swoją premierę 24 marca. Nowa, zachwycająca odsłona muzyczna zespołu zdobywa serca wiernych fanów, ale i zyskuje uznanie wśród nowych odbiorców. Niezwykle klimatyczny, organiczny i "brudny" brzmieniowo album ma duże szanse zdobyć tytuł najlepszej płyty 2017 w podsumowaniach końcoworocznych. Powroty na scenę z takim, jak ten, materiałem naprawdę cieszą.

Dziś światło dzienne ujrzał klip do singla "Akapit". Teledysk w reżyserii Konrada Aksinowicza zachowany jest w czarno-białych barwach i wizualnie komponuje się z okładką oraz nowym wizerunkiem zespołu.

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 101 z 2002 r. poz. 926 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej kierowanej do mnie za pomocą środków komunikacji elektronicznej w szczególności poczty elektronicznej zgodnie z przepisem art. 10 ust 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 z 2002 r. poz. 1204)

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.