Kup bilet Kup bilet z noclegiem
światło nocne natalia małe.jpg

Premiera singla Natalii Przybysz

Natalia Przybysz powraca z kolejnym albumem solowym zatytułowanym "Światło Nocne". 9 maja odbyła się premiera tytułowego singla z nadchodzącej płyty, której premiera zaplanowana jest na wrzesień 2017 roku. Wraz z singlem pojawił się teledysk, za którego reżyserię odpowiada Anna Bajorek.

Nowa płyta będzie bardzo szczera, dosadna i sensualna. Od strony muzycznej zespół pozostaje wierny klasyce rocka i R&B lat ’60 i ’70, jednocześnie znajdując nowe konteksty, siłę i znaczenie grania we współczesności. Tak samo, jak przy ostatnich projektach - projekcja nadal pozostaje po stronie Jurka Zagórskiego, odpowiedzialnego za sukces brzmienia poprzedniej płyty Natalii Przybysz „Prąd”, nagrodzonej dwoma Fryderykami.

Natalia Przybysz wystąpi w Wytwórni 18 listopada!


Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 101 z 2002 r. poz. 926 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej kierowanej do mnie za pomocą środków komunikacji elektronicznej w szczególności poczty elektronicznej zgodnie z przepisem art. 10 ust 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 z 2002 r. poz. 1204)

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.