Kup bilet Kup bilet z noclegiem
lemON tu.jpg

Przedsmak nowej płyty

Do premiery najnowszej płyty zespołu LemON został mniej niż miesiąc. W sieci pojawił się pierwszy singiel zwiastujący nadchodzące wydawnictwo. Ten mały przedsmak całego materiału zdecydowanie zaostrza apetyt na więcej.


LemON nową płytą ma udowodnić swoją muzyczną dojrzałość. Na albumie łączyć się będą odległe światy - liryczne ballady, punkowa złość i rockowy kolor przesterowanych gitar. Współczesne brzmienia będą kontrastować z wyraźnymi nawiązaniami do herosów lat 70., takich jak Led Zeppelin czy Pink Floyd. Równie odważna ma być także warstwa tekstowa – intymna, klaustrofobiczna refleksja o niemożności komunikacji, zarówno na poziomie dwojga ludzi poszukujących miłości, jak i całych społeczeństw, które bez porozumienia skazane są na upadek.

Album "Tu" ukaże się 24 marca 2017 roku, zaś 22 kwietnia grupa wystąpi w Wytwórni.


Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 101 z 2002 r. poz. 926 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej kierowanej do mnie za pomocą środków komunikacji elektronicznej w szczególności poczty elektronicznej zgodnie z przepisem art. 10 ust 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 z 2002 r. poz. 1204)

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.