Kup bilet Kup bilet z noclegiem
Rebeka Post Dreams.jpg

Rebeka z nową płytą na koncercie w Wytwórni

Duet Rebeka ponownie zaskakuje! Niedawno wydali trzeci w karierze album zatytułowany „Post Dreams”, a w najbliższą sobotę powrócą do Wytwórni jako... trio!

„Post Dreams” miał swoją premierę 22 lutego w sklepach muzycznych i digitalu. Jaki jest trzeci album w dorobku Iwony Skwarek i Bartosza Szczęsnego? Najbardziej piosenkowy z dotychczasowych, pełen różnorodności, delikatnych ornamentów łączących się z potężną falą przesterowanych gitar i ciężkich bębnów.

Co ciekawe, na najnowszym wydawnictwie znajdują się także utwory po polsku, a płytę promuje polskojęzyczny singiel „Fale”. I to nas cieszy, bowiem Rebeka brzmi fantastycznie zarówno po angielsku, jak i w rodzimym języku.

Tak o nowym albumie mówi Bartosz Szczęsny: "Zdecydowaliśmy się wprowadzić nieco nowości do naszego stylu komponowania i zaprosiliśmy do współpracy gitarzystę, trębacza oraz kwartet smyczkowy. Na płycie znalazły się trzy utwory po polsku. Już się nie możemy doczekać, aż je Wam zaprezentujemy na żywo!".

Na koncercie usłyszymy zarówno materiał z tej płyty, jak i przearanżowane hity z dwóch poprzednich krążków: „Hellada” (2013) oraz „Davos” (2016).

Rebeka słynie z energetyzujących i pełnych zaangażowania koncertów, więc 16 marca nie może Was zabraknąć!


Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.