Kup bilet Kup bilet z noclegiem
Agnieszka Zulewska.jpg

Spotkanie z Agnieszką Żulewską w Kinie 3D Wytwórnia

Agnieszka Żulewska urodziła się 1987 roku i pochodzi z Turawy. Jest aktorką, absolwentką Wydziału Aktorskiego Szkoły Filmowej w Łodzi. W 2010 na XXVIII Festiwalu Szkół Teatralnych otrzymała nagrodę publiczności za najbardziej „elektryzującą” rolę żeńską. Od ukończenia studiów wzięła udział m.in w kilku spektaklach Krzysztofa Garbaczewskiego, grała w teatrach w Wałbrzychu i Bydgoszczy u Marcina Libera i Eweliny Marciniak, współpracowała z Nowym Teatrem przy przedstawieniach Krzysztofa Warlikowskiego. Od 2016 jest aktorką Teatru Rozmaitości. Obecnie występuje w spektaklu G.E.N Grzegorza Jarzyny, „Robercie Roburze” Krzysztofa Garbaczewskiego , „Puppenhaus. Kuracja” Jędrzeja Piaskowskiego oraz „Jeziorze” Yany Ross. W 2015 zagrała w dwóch głośnych filmach – „Demonie” (reż. M. Wrona)  i „Chemii” (reż. B. Prokopowicz), za który została nagrodzona nagrodą im. Zbyszka Cybulskiego. Brała również udział w wielu krótkich formach filmowych.

W ramach Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi zapraszamy na spotkanie z aktorką już 8 maja o godzinie 19:00. Dowiecie się Państwo ciekawostek związanych warsztatem aktorskim, zdobytym doświadczeniem i dotychczasową drogą zawodową Agnieszki, jakie są jasne i ciemne strony wykonywanej przez nią profesji, jakie były początki kariery aktorki i co czuła opuszczając mury swojej Alma Mater, o osiągnięciach dokonanych przez lata pracy w kinie i na deskach teatralnych. Spotkania będą także okazją do posłuchania, w jaki sposób aktorka pracuje nad nową rolą, od czego rozpoczyna budowanie postaci, jak również - czy woli grać przed kamerą czy przed żywym widzem w teatrze.

Spotkanie odbędzie się po projekcji filmu "Demon" Marcina Wrony. Jest to polsko-izraelski film fabularny z 2015r. na motywach dramatu Piotra Rowickiego "Przylgnięcie", w którym Agnieszka Żulewska wcieliła się w rolę Żanety, głównej bohaterki.

Wstęp na wydarzenie jest darmowy, jednak ilość miejsc ograniczona.

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 101 z 2002 r. poz. 926 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej kierowanej do mnie za pomocą środków komunikacji elektronicznej w szczególności poczty elektronicznej zgodnie z przepisem art. 10 ust 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 z 2002 r. poz. 1204)

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.