Kup bilet Kup bilet z noclegiem
Agnieszka Zulewska.jpg

Spotkanie z Agnieszką Żulewską w Kinie 3D Wytwórnia

Agnieszka Żulewska urodziła się 1987 roku i pochodzi z Turawy. Jest aktorką, absolwentką Wydziału Aktorskiego Szkoły Filmowej w Łodzi. W 2010 na XXVIII Festiwalu Szkół Teatralnych otrzymała nagrodę publiczności za najbardziej „elektryzującą” rolę żeńską. Od ukończenia studiów wzięła udział m.in w kilku spektaklach Krzysztofa Garbaczewskiego, grała w teatrach w Wałbrzychu i Bydgoszczy u Marcina Libera i Eweliny Marciniak, współpracowała z Nowym Teatrem przy przedstawieniach Krzysztofa Warlikowskiego. Od 2016 jest aktorką Teatru Rozmaitości. Obecnie występuje w spektaklu G.E.N Grzegorza Jarzyny, „Robercie Roburze” Krzysztofa Garbaczewskiego , „Puppenhaus. Kuracja” Jędrzeja Piaskowskiego oraz „Jeziorze” Yany Ross. W 2015 zagrała w dwóch głośnych filmach – „Demonie” (reż. M. Wrona)  i „Chemii” (reż. B. Prokopowicz), za który została nagrodzona nagrodą im. Zbyszka Cybulskiego. Brała również udział w wielu krótkich formach filmowych.

W ramach Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi zapraszamy na spotkanie z aktorką już 8 maja o godzinie 19:00. Dowiecie się Państwo ciekawostek związanych warsztatem aktorskim, zdobytym doświadczeniem i dotychczasową drogą zawodową Agnieszki, jakie są jasne i ciemne strony wykonywanej przez nią profesji, jakie były początki kariery aktorki i co czuła opuszczając mury swojej Alma Mater, o osiągnięciach dokonanych przez lata pracy w kinie i na deskach teatralnych. Spotkania będą także okazją do posłuchania, w jaki sposób aktorka pracuje nad nową rolą, od czego rozpoczyna budowanie postaci, jak również - czy woli grać przed kamerą czy przed żywym widzem w teatrze.

Spotkanie odbędzie się po projekcji filmu "Demon" Marcina Wrony. Jest to polsko-izraelski film fabularny z 2015r. na motywach dramatu Piotra Rowickiego "Przylgnięcie", w którym Agnieszka Żulewska wcieliła się w rolę Żanety, głównej bohaterki.

Wstęp na wydarzenie jest darmowy, jednak ilość miejsc ograniczona.

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail abi@konsilo.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.