Kup bilet Kup bilet z noclegiem
intlnaklejka.jpg

Trwa rekrutacja na INTL Jazz Platform

Ruszyła rekrutacja na VII edycję warsztatów kreatywnych w ramach Letniej Akademii Jazzu. W tym roku INTL Jazz Platform w klubie Wytwórnia odbędą się między 22 a 25 lipca. Na zgłoszenia wszystkich zainteresowanych udziałem w warsztatach czekamy do 20 czerwca. Do tego dnia należy wysłać wypełniony formularz oraz nagranie mp3 z próbką swoich umiejętności na adres: jazzplatform@wytwornia.plWniosek dostępny jest na stronie Letniej Akademii Jazzu: www.letniaakademiajazzu.pl w zakładce: INTL Jazz Platform.

Z nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 40 uczestników, którzy przez cztery dni będą pracować i spędzać czas w Wytwórni pod okiem wybitnych i cenionych na całym świecie przedstawicieli europejskiej sceny jazzowej, laureatów wielu znaczących nagród muzycznych na co dzień biorących udział w międzynarodowych projektach i trasach koncertowych. W tym roku szeregi kadry zasilą: Marius Neset (NO) –  saksofon, John Escreet (GB) –  fortepian, Verneri Pohjola (FI) –  trąbka, Ingebrigt Haker Flaten (NO) –  kontrabas, Jim Black (US) –  perkusja.

INTL Jazz Platform to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Polsce, które rokrocznie od sześciu lat zrzesza najlepszych kreatywnych instrumentalistów jazzowych. Kadra prowadząca warsztaty to artyści, którzy mają na swoim koncie osiągnięcia na międzynarodowej scenie jazzowej, są znani ze swojej otwartości oraz umiejętności improwizatorskich. Dla wielu uczestników warsztaty INTL Jazz Platform stanowią przełom w ich edukacji jazzowej i karierze muzycznej. Łódzki klub Wytwórnia oferuje w pełni profesjonalne warunki, zarówno do nauczania jak i tworzenia muzyki. To w połączeniu z wybitną kadrą reprezentującą najwyższy poziom europejskiej muzyki improwizowanej sprawia, że czas spędzony wspólnie podczas wakacji jest dla uczestników warsztatów wyjątkowym przeżyciem, zarówno w wymiarze zawodowym, jak i prywatnym. Ponadto, motywowani przez mistrzów do ciągłej pracy, rozwijania i szlifowania umiejętności, poszukiwań oraz zgłębiania tajników wykonywanej muzyki, a co za tym idzie – szukania i rozumienia samych siebie, z chęcią wracają do Łodzi podczas kolejnych edycji.

INTL Jazz Platform od siedmiu już lat buduje markę najwyższej jakości oferty edukacyjnej dla młodych muzyków jazzowych i urasta do rangi jednej z najważniejszych inicjatyw edukacyjnych w Europie, która zachęca do zgłębiania własnego potencjału muzycznego, szanuje i wspiera różnorodność, oferuje inspirujące warunki do tworzenia, a przede wszystkim - zapewnia wartościowy artystyczny czas.

Tegoroczna edycja warsztatów będzie wyjątkowa – INTL Jazz Platform stało się częścią projektu europejskiego Jazz Connective współfinansowanego przez Komisję Europejską w ramach programu Kreatywna Europa, który ma na celu między innymi wzmocnienie kompetencji młodych artystów na rynkach europejskich. W ramach tego projektu młodzi muzycy będą mogli uczestniczyć w specjalnych seminariach oraz spotkaniach z promotorami – przedstawicielami polskich i zagranicznych festiwali.

Jazz Connective wiązać się będzie także ze zwiększoną ilością koncertów dla publiczności. Na naszej scenie wystąpią artyści z krajów partnerskich – francuski zespół MONA z charyzmatyczną liderką Elodie Pasquier na klarnecie basowym, słoweńska pianistka Kaja Draksler w solowym projekcie, polski duet BACKSPACE tworzony przez Zbyszka Chojnackiego i Łukasza Czekałę, a także fortepianowe trio ENEMY z pianistą Kitem Downesem na czele.Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.