Kup bilet Kup bilet z noclegiem
vv_650_kwadrat_montaż_Jacek_Poremba.jpg

Voo Voo

7 marca ukazała się płyta Voo Voo, zatytułowana"7". Jest to kolejne wyjątkowe wydawnictwo w dorobku zespołu, jak zawsze zachowane w charakterystycznej dla niego stylistyce. Na płytę składa się siedem kompozycji, trwających jednak dłużej, niż przeciętnie. Poruszanym tematem jest tym razem czas i szybkość jego upływu. Utwory nazwane od każdego dnia tygodnia kolejno - począwszy od środy - są niezwykłą muzyczną podróżą w czasie.

Równie magicznie zapowiadają się koncerty zespołu, który właśnie jest w trasie. Już 30 marca (czwartek) zagra koncert w łódzkiej Wytwórni.Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 101 z 2002 r. poz. 926 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej kierowanej do mnie za pomocą środków komunikacji elektronicznej w szczególności poczty elektronicznej zgodnie z przepisem art. 10 ust 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 z 2002 r. poz. 1204)

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.