Kup bilet Kup bilet z noclegiem
7 voo voo OKŁADKA.jpg

Voo Voo przedpremierowo

Siódemka ma być szczęśliwą cyfrą dla Wojciecha Waglewskiego i Voo Voo. 7 marca ukaże się bowiem nowa płyta grupy zatytułowana "7". Będzie to album wyjątkowy, zawierający siedem dłuższych utworów zatytułowanych od dni tygodnia. Tym razem kluczem do nowej płyty ma być czas i jego nieustanny upływ. 

Przedsmakiem jest singiel "Środa". Niezwykle klimatyczny, kołyszący i zachowany w stylu zespołu. Wspaniałym stylu.

Równie klimatyczne będą koncerty promujące nowe wydawnictwo. Jak mówi Waglewski: „Każdy koncert będzie miał inną dramaturgię, bo będziemy zaczynać w poniedziałek od „Poniedziałku”, we wtorek od „Wtorku” itd.”.

Koncert Voo Voo w Wytwórni odbędzie się w czwartek, 30 marca, o godzinie 20:00. Wiemy już, od jakiej piosenki się zacznie.

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 101 z 2002 r. poz. 926 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej kierowanej do mnie za pomocą środków komunikacji elektronicznej w szczególności poczty elektronicznej zgodnie z przepisem art. 10 ust 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 z 2002 r. poz. 1204)

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.