Kup bilet Kup bilet z noclegiem
nowa mrozu.b12129b5.jpg

Zew coraz bliżej

Mrozu zakończył pracę nad nowym albumem. Poszedł o krok dalej, zdecydowanie ugruntowując swoją muzyczną tożsamość. Tym razem jego kooperacja z producentem Marcinem Borsem była w jeszcze większym stopniu pracą tandemową. Zaowocowało to spójnym i wyrazistym materiałem. Nowa płyta jest dowodem na to, że artysta cały czas się rozwija i z pewnością mile zaskoczy entuzjastów klasycznego, „brudnego” brzmienia, charakterystycznego dla lat 70. czy 90. poprzedniego stulecia.


Na płycie „ZEW” pojawią się bardziej osobiste teksty oraz utwory koncepcyjne, które opisują dziką, momentami mroczną stronę ludzkiej natury.


26 stycznia ukazał się pierwszy singiel z nadchodzącej płyty. Jak o "Sierści" mówi reżyser klipu - Aliaksandr "Sashka" Kanavalau: "Ten projekt powstał, aby pokazać emocje, które rządzą człowiekiem. Za pomocą symboli i abstrakcyjnych obrazów udajemy się w podróż po ludzkiej duszy. Serce vs rozum. Szalony klimat, feria kolorów i 100% wolności twórczej".Niedawno ukazał się drugi singiel z najnowszego wydawnictwa. "Duch" jest kolejnym przedstawicielem nowej odsłony Mroza. Klimatyczny, ekstrawagancki i momentami budzący niepokój klip został wyreżyserowany według scenariusza Zuzanny Plisz. Za warstwę liryczną oprócz Mroza odpowiada także Piotr Szmidt, czyli Ten Typ Mes.


Atmosfera związana z ukazaniem się nowego krążka Mroza robi się coraz bardziej gorąca. Takiej odsłony artysty jeszcze nie słyszeliśmy, co dodatkowo podsyca klimat oczekiwania.


Premiera płyty „ZEW” odbędzie się 24 marca. Krążek promować będzie ogólnopolska trasa koncertowa, a już 11 marca artysta zawita do Wytwórni.

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 101 z 2002 r. poz. 926 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej kierowanej do mnie za pomocą środków komunikacji elektronicznej w szczególności poczty elektronicznej zgodnie z przepisem art. 10 ust 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 z 2002 r. poz. 1204)

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.