Kup bilet Kup bilet z noclegiem
intlnaklejka.jpg

Znamy listę uczestników VII INTL Jazz Platform!

Rekrutacja na VII edycję warsztatów jazzowych INTL Jazz Platform dobiegła końca. W tym roku otrzymaliśmy rekordową liczbę zgłoszeń muzyków z całego świata! Dziękujemy za Wasze zainteresowanie!

Z dużą uwagą sprawdziliśmy wszystkie formularze i wysłuchaliśmy Waszych nagrań. Wybór aplikantów nie był prosty. Zdecydowaliśmy więc, że w tym roku zwiększymy liczbę uczestników z 40 do 55 osób, dając tym samym szansę muzykom, którzy jeszcze nigdy nie brali udziału w naszych warsztatach.

Lista uczestników VII edycji INTL Jazz Platform znajduje się na stronie Letniej Akademii Jazzu pod linkiem: http://letniaakademiajazzu.pl/index.php?pg=workshops po lewej stronie w zakładce „Do pobrania” (dokument zatytułowany „List of participants”).

Tym samym pragniemy zaprosić wszystkich, którym nie udało się zakwalifikować, na tę część warsztatów, na którą wstęp jest wolny i która również pozwala czerpać wiedzę od kadry mistrzowskiej: poranne wykłady, panele, koncerty oraz codzienne wieczorne jam sessions.

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.