Kup bilet Kup bilet z noclegiem
plakat b1 podglad-01.jpg

Zostań wolontariuszem 10. Letniej Akademii Jazzu!

Poszukujemy wolontariuszy!

Poszukujemy wolontariuszy przy organizacji 10. Letniej Akademii Jazzu. Pracując z nami zdobędziesz doświadczenie z zakresu organizacji wydarzeń kulturalnych, będziesz miał możliwość pracy ze znanymi artystami z Polski i zagranicy.

Letnia Akademia Jazzu to jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń w Łodzi. To przygoda, która na długo zapada w pamięć i tworzy nowe pokolenia miłośników jazzu. Od 10 lat w organizację techniczną wydarzenia zaangażowanych jest kilkanaście osób, a wśród wolontariuszy pojawiają się wspaniałe osoby, które zdobywają tu doświadczenie z zakresu organizacji wydarzenia, zajmując się szerokim zakresem obowiązków: od opieki nad gośćmi, przez pracę w sali koncertowej i na stanowiskach informacyjnych, na pomocy technicznej kończąc.

Program tegorocznej Letniej Akademii Jazzu znajdziesz na stronie: www.letniaakademiajazzu.pl

Jeśli chcesz zostać wolontariuszem wystarczy, że wyślesz zgłoszenie na adres email: office@wytwornia.pl w terminie do 20 czerwca.

W treści napisz kilka zdań o sobie oraz załącz CV.

Następnie do dnia 25 czerwca zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której ocenimy, jakie obowiązki powinniśmy Ci powierzyć. Prześlemy Ci również terminarz 10. Letniej Akademii Jazzu, w którym powinieneś określić swoją dyspozycyjność podczas poszczególnych wydarzeń.

Co zyskujesz:
- darmową kartę wstępu na wszystkie wydarzenia Letniej Akademii Jazzu dla siebie i osoby towarzyszącej (kartę można wykorzystywać w czasie wolnym od powierzonych obowiązków – na początku lipca ustalony zostanie grafik pracy na cały okres festiwalu);
- możliwość obcowania ze znakomitymi muzykami;
- możliwość poznania wielkiej imprezy muzycznej od tzw. „back stage’u”;
- cenne doświadczenia przy organizacji tak znaczącego wydarzenia;
- możliwość nawiązania kontaktów przydatnych zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym;
- możliwość odbycia praktyk.

Czego oczekujemy:
- sumienności i odpowiedzialności za powierzane zadania;
- otwartości na nowe wyzwania;
- zgody rodziców na udział w wolontariacie w przypadku osób niepełnoletnich;
- dyspozycyjności w terminach wspólnie ustalonych i zapisanych w grafiku.

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.