Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Bilety

KASA WYTWÓRNI:

ul. Łąkowa 29, Wejście B

Poniedziałek - piątek, w godz. 9 -17

Kasy są czynne również na godzinę przed każdym koncertem.

Płatność kartą (zbliżeniowo i tradycyjnie) lub gotówką (najbliższy bankomat sieci Euronetu przy Kinie 3D Wytwórnia, Łąkowa 29).

Nie prowadzimy rezerwacji biletów.

 

DODATKOWE INFORMACJE:

T: 42 639 55 55,

T: 797 00 55 05

E: bilety@wytwornia.pl

 

SPRZEDAŻ W INTERNECIE:

 

SPRZEDAŻ STACJONARNA:

 • Wszystkie punkty stacjonarne ticketmaster.pl (lista dostępna na stronie ticketmaster.pl)
 • Wszystkie punkty stacjonarne eventim.pl (lista dostępna na stronie eventim.pl)
 • Wszystkie punkty stacjonarne ebilet.pl (lista dostępna na ebilet.pl)
 • Salony prasowe Empik

 

KARTY ZNIŻKOWE

Karty zniżkowe obowiązują przy koncertach organizowanych przez klub Wytwórnia i umożliwiają zakup biletów w niższej cenie.

Jedna karta umożliwia zakup dwóch biletów w niższej cenie na jedno wydarzenie.

Należy okazać kartę upoważniającą do otrzymania zniżki przy wejściu na koncert.

ZNIŻKI PRZYSŁUGUJĄ:

Posiadaczom karty Internet Studencki     

 

 karta klubu wytwórnia

 

Posiadaczom Karty Klubu Wytwórnia

 

 

Posiadaczom Karty Selgros Partner

 

 

Posiadaczom Elektronicznej Migawki MPK

 

młodzi w Łodzi - karta rabatowa

 

Posiadaczom Karty Młodzi w Łodzi
Posiadaczom Karty Absolwenta

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
 • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
 • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
 • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
 • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.