Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Bedoes & Lanek & 2115 GANG – Opowieści z Doliny Smoków - WYPRZEDANY!

Opis

KONCERT WYPRZEDANY!

Organizator: SOLD OUT Agencja
Bilety: do nabycia przez Going App

UWAGA! Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie. Oświadczenie do pobrania ze strony organizatora koncertu: http://soldoutagencja.pl/oswiadczenie.php.


Zapraszamy na premierowy koncert Bedoesa oraz Lanka promujący ich najnowszy album zatytułowany „Opowieści z Doliny Smoków”. Na koncercie gościnnie wystąpią 2115 GANG. Już 7 lutego Łódź stanie się schronieniem dla bydgoskich wędrowców. Gdy nadejdzie ulewa, Bedoes wraz z dzielnymi wojownikami 2115 i rycerzami w połyskujących zbrojach staną przed Wami w obliczu wielkiego wyzwania. Wszyscy na koń! Wszyscy za broń! Zmierzajcie do Wytwórni na bitwę Waszego życia.

26 marca 2019 roku ukazał się singiel „Michelangelo” zapowiadający nowy album artysty. W październiku raper ujawnił, że nowa płyta będzie nosić tytuł „Opowieści z Doliny Smoków” i została nagrana wspólnie z producentem Lankiem. 17 października 2019 roku ukazał się utwór „Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach (na zawsze) nagrany jako prezent dla dziewczyny rapera, 28 października opublikowany został tytułowy singiel płyty, zaś 10 listopada premierę miał kontrowersyjny singiel „1998 (mam to we krwi)”, na którym raper m.in. wyraził poparcie dla związków homoseksualnych. Album „Opowieści z Doliny Smoków” ukazał się 29 listopada, a już na dwa tygodnie przed premierą sprzedał się w ilości ponad 15 tys. egzemplarzy.

Borys Bedoes Przybylski - pochodzący z Bydgoszczy raper i autor tekstów, założyciel 2115 GANG - łącznie na swoim koncie ma trzy długogrające albumy. Współpracował m.in. Solarem, Białasem, Taco Hemingway'em, Young Multi czy Quebonafide. Jego pierwszy album „Aby śmierć miała znaczenie” dotarł do 1. miejsca listy OLiS sprzedając się w ponad 15 tys. egzemplarzach. Za ten krążek portal internetowy Glamrap.pl w 2017 roku przyznał raperowi tytuł Debiutu Roku. Singiel „05:05” z tej płyty zdobył nominacje do nagrody Fryderyka 2019 w kategorii Przebój roku (nagroda publiczności). W 2019 roku polskie stacje radiowe podbijał utwór Golec uOrkiestry z gościnnym udziałem Bedoesa, zatytułowany „Górą Ty”.


Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.