Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Daria Zawiałow HELSINKI TOUR (Support: atem)

Opis

Organizator: Wytwórnia
Bilety miejsca stojące: w przedsprzedaży 50 zł z kartą zniżkową / 55 zł bez karty zniżkowej; w dniu koncertu: 55 zł z kartą zniżkową / 60 zł bez karty zniżkowej;
Balkony: 80 zł z kartą zniżkową / 85 zł bez karty; w dniu koncertu: 85 zł z kartą zniżkową / 90 zł bez karty zniżkowej.

...Więcej informacji o zniżkach...

Prosimy o zachowanie paragonu fiskalnego, który jest podstawą do zwrotu pieniędzy w przypadku odwołania koncertu!

Harmonogram wieczoru:
18:00 Otwarcie bramek
18:45 Koncert zespołu Atem
19:30 Koncert Darii Zawiałow


Na to czekali wszyscy fani Darii Zawiałow! W piątek 8 marca miała miejsce premiera nowej płyty Artystki zatytułowana "Helsinki" i wraz z nią ruszyła trasa koncertowa. Zapraszamy na koncert Darii w łódzkiej Wytwórni już 31 marca. Oprócz dobrze znanych przebojów z debiutanckiego albumu usłyszycie cały nowy materiał!

Daria Zawiałow przebojem weszła na polski rynek fonograficzny w 2017 roku, kiedy to ukazał się jej singiel promujący debiutancki album „A Kysz!”. „Malinowy Chruśniak” zwojował listy przebojów, programy telewizyjne i wywołał olbrzymie zainteresowanie wśród branży muzycznej i dziennikarzy. Płyta szybko pokryła się złotem, a artystka zaczęła gromadzić podczas swoich koncertów prawdziwe rzesze wiernych fanów, wyśpiewujących wraz z nią wszystkie teksty piosenek. Daria pojawiała się nie tylko w najlepszych polskich klubach muzycznych, ale także podczas największych letnich festiwali, takich jak choćby Open'er Festival, Orange Warsaw Festival, Enea Spring Break Poznań, Jarocin Festiwal czy Kraków Live Festival.

Po świetnie przyjętej pierwszej płycie przyszedł czas na drugi krążek w dorobku artystki. Album zatytułowany „Helsinki” ukazał się 8 marca 2019 nakładem Sony Music Polska.

Materiał na płytę stworzyłam razem z moim przyjacielem i producentem Michałem Kushem. Nie spodziewaj się jednak powtórki z „A Kysz!”. Muzyczne poszukiwania, fascynacje nowymi dźwiękami i rozwój zaprowadziły nas w miejsca, w których jeszcze razem nie byliśmy. Pobawiliśmy się trochę elektroniką, ale nie zawładnęła nami całkowicie, za bardzo kochamy organiczne brzmienia i mocne gitarowe riffy. Będzie dojrzalej, jeszcze bardziej eklektycznie, a na pewno po naszemu – mówi Daria.

Nadchodzącą płytę promują single „Nie dobiję się do ciebie” oraz "Szarówka".


Wraz z trasą Helsinki Tour ruszyła akcja charytatywna zatytułowana „Kundel Bury”. Pomysł powstał dzięki scenariuszowi do klipu „Szarówki”, a swoją nazwę wziął od utworu z pierwszej płyty Darii zatytułowanego właśnie „Kundel Bury”.

Inicjatorami pomysłu są członkowie fan clubu artystki, którzy nie mogąc pozostać obojętnymi na los psiaków zdecydowali się zorganizować zbiórkę dla potrzebujących braci mniejszych z lokalnych schronisk podczas koncertów w każdym mieście, na całej trasie koncertowej Helsinki. Nie inaczej będzie w łódzkiej Wytwórni.

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji, przyniesienia karmy oraz koców przed koncertem i wrzucenia ich do 
specjalnie oznakowanego kartonu znajdującego się w naszym klubie. Zebrane podarki zostaną dostarczone do łódzkiego Schroniska dla zwierząt przy ulicy Murarskiej.


Gościem specjalnym, który wystąpi w roli supportu i rozgrzeje publiczność przed koncertem Darii Zawiałow, będzie młody zespół Atem.

W 2016 roku znaleźli się w finałowej dziesiątce Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie, gdzie w jury zasiadali m.in. Katarzyna Nosowska i Piotr Metz. Wystąpili też w ramach uznanego międzynarodowego projektu BalconyTV. Pojawili się także w zestawieniu Brand New Anthem wśród artystów z największym potencjałem na 2017 rok. Mimo krótkiego stażu zespół Atem został zauważony przez dziennikarzy Polskiego Radia, dzięki czemu ma już na swoim koncie występy w "Trójce" i "Czwórce", a ich utwory można było usłyszeć choćby w audycji "Offensywa" Piotra Stelmacha. Wraz z końcem 2018 roku, pod szyldem wytwórni Kayax i projektu "My Name Is New", wydali cyfrowo singiel zatytułowany "Tonę".

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.