Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Dire Straits Experience - KONCERT PRZENIESIONY

Opis

W związku wydanym w dniu 10.03.2020 ogólnopolskim rozporządzeniem o odwołaniu imprez masowych w kraju, koncert Dire Straits Experience 15.03.2020 w Wytwórni zostaje przełożony. Trwają prace nad uzgodnieniem nowego terminu koncertu zespołu w naszym klubie, o którym poinformujemy najszybciej, jak to możliwe. Prosimy o cierpliwość. Zakupione bilety zachowują swoją ważność na nowy termin. Liczymy na Państwa zrozumienie. Komfort i zdrowie naszej publiczności, wykonawców oraz pracowników są dla nas najważniejsze.

Organizator:
Moravia TOP Concerts
Bilety:
od 189 złotych do nabycia na stronie Ebilet oraz Eventim. Płyta: miejsca stojące, balkony - miejsca numerowane.

Limitowana Edycja BILETÓW Meet & Greet umożliwia ich posiadaczom osobiste spotkanie z zespołem!


Dire Straits Experience - cover band zespołu - ponownie zagra w Polsce! Grupa powraca po latach na światową trasę koncertową z udziałem kilku członków składu początkowego, by przedstawić niezapomniane show.

Znakomici muzycy, posiadacze Grammy Awards, jak saksofonista Chris Whitegitarzysta Terence Reisperkusista Chris Whittenklawiszowiec Simon Carter, Tim Walters i James Powell przemierzają świat dając niezapomniane show, a ich koncerty błyskawicznie się wyprzedają.

Legendarny zespół Dire Straits na czele z Markiem Knopflerem, zapisał się na kartach historii światowego rocka swoimi 120 milionami sprzedanych albumów i wyprzedanymi koncertami na największych stadionach.

Grupa biła rekordy popularności w latach 70-tych. Ogromne zainteresowanie zespołem nie minęło nawet po odejściu Marka, która postawił na solową karierę w późnych latach osiemdziesiątych.

 

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.