Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Forever Amy - KONCERT PRZENIESIONY NA 15.12.2020

Opis

W związku z podjęciem kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 w Polsce oraz wydanymi rozporządzeniami sztabu kryzysowego z udziałem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dotyczącymi imprez kulturalnych informujemy, że zaplanowany na 10 maja 2020 koncerty Forever Amy w  łódzkim klubie Wytwórnia został przeniesiony na 15 grudnia 2020. Zakupione bilety zachowują ważność na nowy termin, o ewentualnych zwrotach agencja Good Walk prosi zdecydować do końca sierpnia 2020 roku.


Organizator:
Agencja Good Walk
Bilety (miejsca na parterze, stojące): 100 zł 

Pozostałe miejsca dostępne są na stronie Ticketmaster.pl, ebilet.pl oraz w sieci salonów Media Markt;

Prosimy o zachowanie paragonu fiskalnego, który jest podstawą do zwrotu pieniędzy w przypadku odwołania koncertu! (Regulamin klubu)


Formularz zgody na udział w koncercie osób między 16. a 18. rokiem życia


"Forever Amy" to znakomity projekt muzyczny celebrujący twórczość jedynej i niepowtarzalnej Amy Winehouse z udziałem muzyków z oryginalnego zespołu artystki! W rolę Amy wcieli się jazzowo-soulowa wokalistka Alba Plano.

Projekt "Forever Amy" powstał w 2019 roku i z dnia na dzień stał się wielką sensacją w Wielkiej Brytanii, a wkrótce w całej Europie. W ciągu pierwszych kilkunastu tygodni od powstania projektu potwierdzono ponad 80 koncertów w ramach europejskiej trasy. 

To niebywałe wydarzenie zabiera publiczność w sentymentalną i piękną podróż po niezwykłym muzycznym świecie Amy Winehouse. Przewodnikami tej wyprawy są muzycy i wieloletni przyjaciele Amy, którzy pomogli stworzyć jej unikalny, ponadczasowy styl i brzmienie. Koncert ma również znakomitą oprawę wizualną. W trakcie koncertu będzie można usłyszeć i zobaczyć unikatowe nagrania Amy Winehouse, wywiady oraz zarejestrowane fragmenty z jej życia.


Forever Amy
 to niezapomniane przeżycie dla fanów twórczości Amy Winehouse. Projekt ten powołali do życia fenomenalni muzycy, którzy tworzyli oryginalny zespół Amy Winehouse nagrywający z nią płyty i występujący na scenie. Na czele projektu stanął Dale Davis – dyrektor muzyczny i basista zespołu Amy, a prywatnie wieloletni przyjaciel artystki, który wspólnie z klawiszowcem Richardem Cardwellem postanowił stworzyć projekt muzyczny, który kultywować będzie dziedzictwo muzyczne Amy Winehouse w możliwe najbardziej autentyczny sposób.

Udział w projekcie bardzo szybko potwierdzili inni członkowie zespołu Amy: gitarzysta Hawie Gondwe, perkusista Nathan Allen, trębacz Ben Edwards oraz saksofonista, flecista i aranżer – Jim Hunt. Skład zespołu uzupełnił Dominic Glover, jeden z najlepszych trąbkarzy w Londynie.

Muzycy zaprosili do współpracy utalentowaną soulowo-jazzową wokalistkę Albę Plano, która fenomenalnie oddaje charyzmę Amy nie tracąc przy tym własnej osobowości.Na scenie Wytwórni wystąpią:

Dale Davis – dyrektor muzyczny zespołu Amy i basista; nagrywał i występował również z takimi artystami, jak Tina Turner, Mark Ronson, Norman Cook czy Paul Young; 
Hawie Gondwe – gitarzysta Amy w latach 2007-2011; nagrywał i występował również m.in. z Georgem Michaelem, Gnarlsem Barkleyem, Corrine Bailey Rae czy Sinead O’Connor; 
Nathan Allen – perkusja; dołączył do zespołu Amy mając zaledwie 21 lat; współpracował również z Tomem Joneems, Faith Evans czy Natashą Bedingfield; 
Jim Hunt – aranżer, saxofonista i flecista odpowiedzialny za jeden z najbardziej charakterystycznych dźwięków w utworach Amy, nagrywał i występował również z takimi artystami, jak Primal Scream, Richard Ahscroft, Paloma Faith czy Noel Gallagher; 
Alba Piano – wokal, niezwykła jazzowa i soulowa wokalistka, znakomicie przekazująca styl i energię sceniczną Amy, nie tracąca przy tym własnej osobowości; 
Dominic Glover – jeden z najlepszych trębaczy w Londynie; nagrywał i występował m.in. z Primal Scream, Noelem Gallagherem czy Brand New Heavies; 
James Halawell – klawisze; nagrywał i występował m.in. z The Waterboys, Florence and the Machine, Davidem Grayem czy Supergrass.

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.