Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Gala Energii Kultury 2019

Opis

Organizator: TV Toya i Wytwórnia


Zapraszamy na uroczystą Galę tegorocznej edycji plebiscytu Energia Kultury, podczas której wyłoniony zostanie laureat z największą ilością Państwa głosów. Gala będzie również transmitowana na żywo w Telewizji Toya. Gwiazdą wieczoru będzie kwartet Boogie Boys wykonujący muzykę bluesową.Już 28 lutego wieczorem dowiemy się, które wydarzenie 2019 roku najbardziej według Państwa zasłużyło na statuetkę Energii Kultury - Kołyskę Newtona ze szczerozłotą kulką! Do 28 lutego do godziny 12:00 trwa głosowanie w plebiscycie na najbardziej energetyczne wydarzenie kulturalne minionego roku. Głosować można poprzez strony internetowe Telewizji TOYA i klubu Wytwórnia oraz za pomocą SMS-ów. Lista kandydatów znajduje się poniżej.

Gwiazdą wieczoru będzie zespół Boogie Boys. Od początku istnienia datowanego na rok 2002 odwiedzili niemal wszystkie kraje europejskie plus kilka na innych kontynentach. W swoim dorobku mają trzy studyjne albumy, a ich koncerty cieszą się wyjątkową popularnością wszędzie tam, gdzie się pojawią. Koncertowali u boku wielu gwiazd (jako support lub back-up band): Shakin’ Stevens, Ray Manzarek (The Doors), Eric Burdon (The Annimals), Chris Barber, Phill Guy, Studebaker John, James Harman, Rod Piazza, Big Bill Morgenfield, The Mofo Party Band, Mike Sanchez, Ana Popovic itd. W 2009 roku jako jedyny zespół spoza USA zostali finalistami największego bluesowego konkursu na świecie "International Blues Challenge – Memphis, USA”. Lider zespołu Bartek Szopiński, jak również pozostali członkowie grupy, zostali wielokrotnie nagrodzeni tytułami „Pianista Roku”, „Instrumentalista Roku” wg. czytelników magazynu „Twój Blues”.

 

NOMINOWANI DO NAGRODY „ENERGIA KULTURY 2019”

Głosować można wysyłając sms pod numer 786-086-896 (koszt według taryfy operatora) lub wchodząc na stronę http://tvtoya.pl/energia_kultury. 

□   „Bailout” – poemat postpoetycki Tomasza Bąka

      SMS o treści: 1

 

□   „Człowiek z Manufaktury” – opera w reżyserii Waldemara Zawodzińskiego w Teatrze Wielkim

      SMS o treści: 2

 

□   „Idioci” – spektakl w reżyserii Marcina Wierzchowskiego w Teatrze Jaracza SMS o treści: 3

 

□   „Kibbutz Contemporary Dance Company” – występ w ramach XXV Łódzkich Spotkań Baletowych 

     SMS o treści: 4

 

□   „Komponowanie przestrzeni. Rzeźby awangardy” – wystawa z ms2  

      SMS o treści: 5

 

□   Koncert Aleksandry Kurzak – występ w ramach jubileuszu 15-lecia ECK Logos

      SMS o treści: 6

 

□   „Miss Saigon” – musical w reżyserii Zbigniewa Maciasa w Teatrze Muzycznym

      SMS o treści:7

 

□   „Monument” – film w reżyserii Jagody Szelc

      SMS o treści: 8

 

□   „Sztuka DC. Świt superbohaterów” – wystawa w EC1

      SMS o treści: 9

 

□   „Wiedźmin” – światowy sukces powieści Andrzeja Sapkowskiego

      SMS o treści: 10

 

□   „Wracaj” – spektakl w reżyserii Anny Augustynowicz w ramach XXV Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych

      SMS o treści: 11


Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.