Kup bilet Kup bilet z noclegiem

illegal noise

Opis

Organizator: Winiary Bookings
Bilety: od 79 zł dostępne na Ticketos.pl, ebilet.pl, Biletomat.pl, Eventim.pl, MediaMarkt Polska oraz salonach empik.

•Poniżej 16 roku życia wymagana jest obecność pełnoletniego opiekuna
•Między 16 a 18 rokiem życia wymagana jest zgoda podpisana przez pełnoprawnego opiekuna. Zgoda na udział w koncercie do pobrania: http://bit.ly/zgoda_illegal_noise


Zagrają:

• Paluch
• Kękę 
• Sarius
• Solar
• Żabson
• Malik Montana


Harmonogram:


17:00 Otwarcie bramek
18:00 Start

PALUCH


Właściwie Łukasz Paluszak – polski raper pochodzący z poznańskiego Piątkowa. Były członek zespołu Aifam. Współtworzy kolektyw DIIL Gang oraz trio Syntetyczna Mafia. Od 2004 roku prowadzi solową działalność artystyczną.

Artysta ma na swoim koncie 13 solowych albumów. Ostatni krążek "Czerwony Dywan" (BOR Records) zaledwie trzy tygodnie po premierze, okrył się podwójną platyną. W warstwie lirycznej album ten skupia się na świecie showbiznesu i wszechobecnej potrzebie atencji, która występuje już nie tylko wśród kolegów z branży, ale dotyczy całego dzisiejszego pokolenia. Nie zabrakło jednak również lżejszych numerów, takich jak "Spłata" na bicie Julasa czy osiedlowych bengerów, jak teledyskowy "Mój Kościół" produkcji APmg.

KĘKĘ


Swoją karierę rozpoczął w radomskim podziemiu w 2001 rokuOd 2013 roku związany z wytwórnią Prosto, w której wydał krążki "Takie rzeczy" (2013) oraz "Nowe rzeczy" (2015). Obie płyty okazały się ogromnym sukcesem sprzedażowym, pierwszy krążek pokrył się platyną, kolejny podwójną platynąArtysta powołał do życia własną wytwórnię, w której w 2016 roku wydał swój trzeci album "Trzecie Rzeczy". Krążek bardzo szybko przypadł do gustu fanom i niedługo po premierze także uzyskał status podwójnej platyny. Jego najnowsza płyta zatytułowana "Mr Kękę" ukazała się we wrześni 2019 roku i już zdążyła pokryć się platyną. Oprócz kariery solowej Kękę występuje także gościnnie u innych artystów, m.in. Pawbeatsa, Czarnego, Palucha czy Kaszpira.

SARIUS


Właściwie Mariusz Golling – polski raper, reprezentant częstochowskiej sceny hip-hopowej. Zadebiutował w 2013 roku albumem „Blisko leży obraz końca”, wyprodukowanym przez DJ-a Eproma i wydanym nakładem wytwórni Asfalt Records, której stał się pełnoprawnym członkiem. Wytwórnię opuścił po wypuszczeniu płyty „I żyli krótko i szczęśliwie” w 2016 roku. Współpracował z takimi artystami, jak Hades czy O.S.T.R. – do tego ostatniego z czasów młodości bywa często przyrównywany ze względu na swoją osobowość oraz twórczość. Oprócz rapu zajmuje się także boksem.SOLAR


Właściwie Karol Poziemski  raper i freestyle’owiec. Dwukrotny finalista Wielkiej Bitwy Warszawskiej (2008, 2009). Znany jest przede wszystkim z występów w duecie z Mateuszem „Białasem” Karasiem. Prowadzi także solową działalność artystyczną. Na swoim koncie ma dwie płyty: "Klub 27" (2017) oraz najnowszą "Pokój Zero", która ukazała się we wrześniu 2019 roku.


 

ŻABSON

Mateusz Zawistowski raper oraz autor tekstów. Członek grupy Chillwagon. 
14 lipca 2015 ROKU wydał debiutancki minialbum zatytułowany "NieKumam". Rok później zaprezentował drugą EP-kę "Passion Fruits".  W lutym 2018 wydał swój debiutancki, długogrający album studyjny zatytułowany "To Ziomal". Wydawnictwo dotarło do 3. miejsca Polskiej listy przebojów – OLiS. Współpracował z wykonawcami, takimi jak m.in. Borixon, Quebonafide, Białas, Kaz Bałagane, Solar czy Sitek. W 2018 roku uczestniczył wraz z Pezetem, Sitkiem i Sokołem w "Projekcie Tymczasem" organizowanym przez EB. W 2019 roku wydał kolejny longplay "Internaziomal".


MALIK MONTANA


Malik Montana, właściwie Ghawsi Mosa to niemiecko-polski raper i autor tekstów pochodzenia afgańskiego. Urodził się w 1989 w Hamburgu. Jego ojciec pochodzi z Afganistanu, z kolei matka ma korzenie polsko-greckie. Wychował się w Niemczech, gdzie ukończył szkołę podstawową. Gdy miał 15 lat, przeniósł się z bratem do Polski osiedlając się na warszawskim Wrzecionie. Pseudonim Malik Montana zrodził się w 2008. Rozpoczął wtedy tworzenie anglojęzycznego hip-hopu we współpracy z niemieckim raperem Sentino. Jeszcze w 2012 jego muzyka była tworzona w języku angielskim. Z czasem z brzmień inspirowanych amerykańskim rapem wyewoluowała w trap i tzw. nowoczesny hip-hop, nagrywany już w języku polskim. Malik zadebiutował w polskim rapie 4 sierpnia 2016 klipem „Naaajak”. Na swoim koncie ma 5 albumów, z czego ten ostatni zatytułowany "Import/Export" ukazał się w 2019 roku.


Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.