Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Jan-rapowanie & Nocny - Uśmiech Tour - KONCERT PRZENIESIONY

Opis

W związku z podjęciem kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 w Polsce oraz wydanymi rozporządzeniami sztabu kryzysowego z udziałem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dotyczącymi imprez kulturalnych informujemy, że koncert Jana-Rapowanie w Wytwórni planowany na 4 kwietnia 2020 zostanie przeniesiony na inną datęNowa data koncertu zostanie podana wkrótce, prosimy o cierpliwość.
Zakupione bilety zachowują swoją ważność i będzie można je wykorzystać w nowym terminie. W przypadku rezygnacji z udziału w koncercie w celu otrzymania zwrotu środków prosimy o przesyłanie kodów biletów na adres: support@goingapp.pl. Zwrot zostanie dokonany na ten sam środek płatności, z którego opłacane było zamówienie w przeciągu maksymalnie 14 dni roboczych od otrzymania zgłoszenia. 


Organizator:
Agencja Sold Out
Bilety: dostępne w sprzedaży na stronie oraz w aplikacji Going, a także w salonach Empik w całej Polsce

UWAGA!

Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie. Oświadczenie do pobrania: http://soldoutagencja.pl/oswiadczenie.php.


Już 4 kwietnia Jan-rapowanie wystąpi w Łodzi podczas premierowego koncertu promującego najnowszy album „Uśmiech”! Uśmiech Tour zagości wyłącznie w dziewięciu wybranych polskich miastach, a każdemu koncertowi będzie towarzyszyła wyjątkowa oprawa wizualna.


Pochodzący z Krakowa, urodzony w 1998 roku, raper o ksywie Jan-Rapowanie
 swoją przygodę z hip-hopem rozpoczął w 2015 roku i zaledwie w kilka miesięcy zdobył uznanie publiczności oraz zainteresowanie wytwórni muzycznych i promotorów. W
 czerwcu 2018 roku światło dzienne ujrzał jego pierwszy album zatytułowany „Nocna Zmjana” nagrany w duecie z producentem Nocnym. Wydawnictwo zadebiutowało na 13. miejscu listy OLiS, przynosząc takie numery, jak "Damy radę" (nagrany ze Smolastym) czy "Niech to usłyszą" (z gościnnym udziałem rapera Szpaku).


15 marca 2019 roku ukazał się drugi album o tytule „Plansze”. Historie na nim zawarte są powieścią dwudziestolatka, który widzi, czuje i stara się przeżyć swoją młodość najbardziej, jak to tylko możliwe. To spójny, ale różnorodny materiał, który przeciąga słuchaczy po wielkomiejskich klubach, zostawiając po sobie coś więcej niż kaca. Nie jest to relacja z imprezy, a raczej wyniesiona z niej refleksja - kogo można tam spotkać? Czego tam szukamy? Co nie jest widoczne na pierwszy rzut oka, a kryje się głębiej? Ze strony muzycznej producent albumu Nocny prowadzi odbiorcę w rejony dotąd nieodkryte dla polskiego rapu, destylując własny styl z muzyki, która ukształtowała jego gust wiele lat temu. Dwa światy obu autorów zderzają się tutaj tworząc coś nowego i własnego.


Po „Nocnej Zmjanie” oraz „Planszach” nadszedł czas na kolejną płytę Jana-rapowanie, tak jak poprzednie nagraną w duecie z Nocnym. „Uśmiech” miał trafić do sklepów wiosną tego roku, jednak duet zdecydował się zaskoczyć słuchaczy i w nocy z 24 na 25 lutego niespodziewanie udostępnił cały album w serwisach streamingowych oraz na Youtube. Do sprzedaży album trafi 13 marca. Tak o płycie mówi młody raper: – Piszę ją od plus minus maja 2019 roku. Nie jest to album o wygrywaniu życia, zarabianiu pieniędzy, rozstaniach, zakochaniach itd. Dodatkowo artysta poinformował, że „Uśmiech” jest ostatnim albumem, który nagrał wspólnie z Nocnym.

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.