Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Jazzowy Koncert Dyplomowy Eweliny Kisiel

Opis

Organizator: Zespół Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Łodzi
Wstęp wolny

Niniejszy dyplomowy koncert jazzowy Eweliny Kisiel stanowi zwieńczenie przygody tej wokalistki ze Szkołą Muzyczną II st. i jest równocześnie egzaminem końcowym ze śpiewu jazzowego, po którym rozpocznie indywidualną drogę artystyczną. Na scenie Wytwórni wokalistce towarzyszyć będzie zespół w składzie: Kamil Wrona - instrument klawiszowy, Michał Rutkowski - kontrabas i gitara basowa, Artur Małecki - perkusja.

Zapraszamy w poniedziałek 14 maja o godzinie 19:00.

Ewelina Kisiel jest tegoroczną dyplomantką ZSM im. Stanisława Moniuszki w Łodzi w klasie śpiewu jazzowego mgr Adama Rymarza. Równolegle studiuje w Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku Musical w klasie prof. dr hab. Jolanty Gzelli. Swoje umiejętności wokalne doskonaliła podczas kursów mistrzowskich m.in. u Maureen Scott i Unni Lovlid oraz Sibel Kose, Elżbiety Zapendowskiej, Grażyny Łobaszewskiej, Marii Sadowskiej, Krystyny Prońko i Anny Kamalskiej. W latach 2006-2017 zdobyła liczne nagrody i wyróżnienia w konkursach piosenki. Wykonuje zróżnicowaną stylistycznie muzykę - od jazzu, przez piosenkę popularną i musical, aż po formy klasyczne. Śpiewała m.in. solowe partie z orkiestrą i big-bandem pod batutą Tomasza Szymusia, Jacka Delonga i Artura Czereszewskiego. Występowała również z wybitnymi instrumentalistami: Witoldem Janiakiem, Martą Sobczak, Maciejem Tubisem, Tomaszem Walczakiem, Krzysztofem Jaszczakiem, Pawłem Puszczało, Bartoszem Stępniem i Radosławem Bolewskim.Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.