Kup bilet Kup bilet z noclegiem

KAMP!

Opis

Organizator: Wytwórnia


Bilety (miejsca stojące):


  • przedsprzedaż:

  • w dniu koncertu:

 

Po koncercie - afterparty z DJ-em

W muzyce Kamp! jest coś nieokreślonego. Niepozwalające się łatwo opisać brzmienie, które zaskakiwało zarówno w balearycznym „Cairo” (Discotexas 2011), house'owym „Melt” (Brennnessel 2012), jak i surowym, elektronicznym „Baltimore”, nadającym charakter całej EP, przygotowanej dla nowojorskiej wytwórni Cascine.


Kamp! zadebiutowali w 2009 roku EP „Thales One”, pierwszą w Polsce odważna próbą konfrontacji z popularnymi w tamtym czasie dokonaniami gwiazd sceny electro. Kontynuacją wydawnictwa było nagranie „Breaking A Ghost's Heart”, uznawane z kamień milowy polskiej elektroniki. Nieprzywiązujący się do gatunków muzycy Kamp! w 2010 wypuścili podwójny singel „Heats”/ „Distance of the Modern Hearts”, trochę przez przypadek stawiając się w roli „nadziei polskiej elektroniki”.


Pierwsze zagraniczne wydawnictwo Kamp! ukazało się w 2011 nakładem portugalskiego Discotexas. Premiera „Cairo” stała się dla Kamp! nowym otwarciem i pozwoliła eksplorować nowe kierunki, czego efektem była debiutancka płyta zatytułowana „Kamp!”, a wydana w ich własnym labelu Brennnessel. Dreampopowe kompozycje, funkcjonujące na albumie obok housowych produkcji, zapewniły Kamp! ponad 10 tys. sprzedanych egzemplarzy i stałą obecność w klubach i na festiwalach - od Szanghaju, przez Londyn, po Los Angeles. 


Późnym latem ubiegłego roku, Kamp! zamknęli się w madryckim studio Red Bull, gdzie powstał zupełnie nowy materiał. Brudna, trochę anachroniczna i bardzo taneczna „Baltimore EP” została wydana w sierpniu nakładem Cascine Records, tworząc kolejny etap w historii polskiego tria.

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.