Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Koncert charytatywny w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

WSTĘP WOLNY

Opis

Klub Wytwórnia gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! ❤ Zapraszamy w sobotę 11 stycznia na Łąkową 29 na niezwykły koncert połączony ze zbiórką na rzecz WOŚP-u, wstęp wolny!

Koncert siedzący, miejsca nienumerowane.


Wieczór poprowadzą:

•Anna Samusionek
– aktorka teatralna i filmowa ("Darmozjad Polski", "Miodowe lata", "Plebania", "Pitbull", "Na wspólnej", "Och Karol 2", "Czas honoru")
•Nela Serwacińska – finalistka Miss Polonii oraz finalistka Miss Polski 2019
•Tomasz Karauda – lekarz, doktorant w trakcie specjalizacji z chorób wewnętrznych

 

Zagrają dla Was:

•Alexander Martinez
tancerz oraz piosenkarz. Uczestnik Festiwalu im. J. Kiepury w Krynicy, Wielkiej Gali Sylwestrowej w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie. Laureat trzeciego miejsca w drugiej edycji „Mam talent”. Solista występujący wraz Orkiestrą Straussowską „Obligato” m.in. w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, Filharmonii Narodowej w Warszawie.

•Łukasz Karauda młody śpiewak operowy, absolwent prestiżowej uczelni Royal Welsh College of Music and Drama w Wielkiej Brytanii, którą ukończył z wyróżnieniem. Zdobywca stypendium Królowej Elżbiety. Jest zwycięzcą XVIII Miedzynarodowego Konkursu Sztuki Wokalnej im. Ady Sari w kategorii operowej i pieśniarskiej. Ponadto zdobył nagrodę za najlepsze wykonanie arii Mozartowskiej. Jest zwycięzcą konkursu Złote Głosy 2018, który co roku ma miejsce na Zamku Królewskim w Warszawie.  Śpiewał także w duecie ze światowej sławy śpiewakiem Brynem Terflem podczas jego urodzinowej gali w Cardiff oraz na BBC PROMS w Londynie w musicalu „Skrzypek na dachu”. W 2017 zakończył współpracę z Diva Opera w Londynie, gdzie wcielił się w rolę Collina w Cyganerii Pucciniego. Pracował również nad tytułową rolą Don Giovanniego dla English Touring Opera oraz rolą Escamillo w koncertowej adaptacji opery Carmen podczas Llangollen International Musical Eisteddfod, gdzie wystąpił w duecie ze słynną angielską śpiewaczką Katherine Jenkins. Aktualnie pierwszy główny solista Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze. Współpracował z Teatrem Wielkim w Warszawie, gdzie wcielił się w rolę Donalda oraz tytułową rolę Billy Budda, Komisarza w „Madame Butterfly”.

Agnieszka Flis – skrzypaczka, autorka spektakularnych widowisk muzycznych. Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi, związana z Filharmonią Łódzką i zespołami kameralnymi. Poszukując wciąż nowych możliwości interpretacji muzyki wybrała karierę solową. Koncertowała między innymi w USA, Kanadzie, Japonii, Wietnamie, Chinach, Hong-Kongu, Singapurze, Karaibach, Alasce, Jamajce, Kambodży. Współpracowała ze Zbigniewem Wodeckim, Jackiem Wójcickim czy Varius Manx.

Mirosław Karauda – baryton, śpiewak operowy, absolwent wydziału wokalno-aktorskiego w Warszawie. Przez wiele lat związany był z zespołem „Adwent Singers”. Po jego rozpadzie pozostał wierny repertuarowi religijnemu i jako solista wykonuje współczesną pieśń religijną. Ma za sobą liczne koncerty w Europie, USA i Australii. Autor sześciu albumów muzycznych. Jego nagrania emitują liczne rozgłośnie w Polsce, jak i za granicą.

Amatorska grupa teatralna "Cogito" – to zespół pasjonatów teatru. Są to ludzie różnych profesji, między innymi: nauczyciele, lekarze, handlowcy, plastycy, a także studenci i uczniowie. Tworzą oni zgraną grupę aktorską, której misją jest tworzenie teatru uniwersalnych wartości. W swoim repertuarze grupa sięga po wyraziste, nowoczesne środki ekspresji, spektakle są więc pełne dynamiki i zaskakujących rozwiązań.

Marta Słociak-Wiszniewska – wokalistka wydziału wokalno-estradowego ZPSM im. F. Chopina w Warszawie. Jest absolwentką wokalistyki na Wydziale Wokalno-Estradowym w Warszawie. Laureatka II miejsca w Międzynarodowym Konkursie Wokalnym „Happy Day” w Kielcach (2019r.).

Federacja Brass Band – zespół występujący w typowym nowoorleańskim składzie brass bandu, na który składa się 6 dęciaków i 2 perkusistów. Grają autorskie kompozycje założyciela zespołu Piotra Wróbla (np. „Piosenka o leżeniu”, „Blues o Skwarce”, „co Tłuszczu nie chciała”,  „Tak-Tik”, „Brassman”oraz covery i najnowsze światowe przeboje („Billie Jean” Michaela Jacksona, „Don`t Worry, Be Happy” Bobiego Mc Ferrina, „UpTown Funk” Marka Ronsona czy, „Happy” Pharella Williamsa). Granie na instrumentach muzycy przeplatają także śpiewaniem oraz zaskakującą choreografią.

Zespół Agat – zespół tańca współczesnego działający przy Ośrodku Kultury w Strykowie już od prawie 25 lat. Zespół liczy ponad sto siedemdziesiąt osób. AGAT bierze udział w ogólnopolskich, wojewódzkich oraz regionalnych przeglądach, turniejach i konkursach tanecznych zdobywając najwyższe miejsca i nagrody. Wykorzystują  różne elementy tańca współczesnego, modern jazzu i funky.

Przemysław Kowalski – gitarzysta, basista, muzyk sesyjny, kompozytor oraz pedagog. Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie gitary klasycznej. Specjalizuje się w muzyce klasycznej i jazzowej. Sięga jednak również po utwory muzyki gospel, folk oraz pop.

Organizatorzy:

- Kościół Adwentystów Łódź-Górna – pastor Mirosław Karauda
- Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy/ oddział łódzki w ZSP nr 9 – p. Magdalena Binder
- Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi
- Lek. Tomasz Karauda

Partnerzy:

- Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
- Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi
- Warsztaty inwestowania w nieruchomości WIWN by. W. Orzechowski
- Chrześcijańska Służba Charytatywna
- Dziennik Łódzki, Gazeta Wyborcza Łódź, Radio Łódź
- DoubleTree by Hilton Łódź
- Klub Wytwórnia

Patronat:

- Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi (od 2016r.)
- Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska (od 2016r.)
- Państwowa Szkoła Muzyczna i i II stopnia  im. H. Wieniawskiego w Łodzi

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.