Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Lords of the Sound - Music is coming - KONCERT ODWOŁANY!

Opis

KONCERT ODWOŁANY!

Organizator: Progresja
Bilety (miejsca siedzące, numerowane): od 125 zł dostępne na stronie ebilet.pl

Prosimy o zachowanie paragonu fiskalnego, który jest podstawą do zwrotu pieniędzy w przypadku odwołania koncertu! (Regulamin klubu)


Formularz zgody na udział w koncercie osób między 16. a 18. rokiem życia


Lords of the Sound w Polsce! Genialna orkiestra wystąpi w Olsztynie, Łodzi oraz w Gdańsku w ramach europejskiej trasy. Bilety już w sprzedaży.

Lords of the Sound to orkiestra symfoniczna pod batutą Witalija Sarazhinskyego pochodząca z Ukrainy. Ich repertuar obejmuje największe hity muzyczne, ścieżki dźwiękowe do filmów, gier komputerowych i wielu innych. Muzycy odchodzą od klasycznego akademizmu, a  każdy z ich koncertów to pokaz pełen efektów wizualnych, elementów teatralnych i tanecznych, a potęga dźwięku silnie oddziałuje na wyobraźnię. Za produkcję odpowiada Andriy Novator. Coraz większa popularność wyniosła ich poza granice ojczystego kraju, a występy Lords of the Sound gromadzą tłumy fanów.

Widowisko „Music is Coming” to wspaniała fuzja orkiestry na żywo, chóru i magii kina, która pozwoli nam jeszcze raz przeżyć losy bohaterów z nowej perspektywy. 
Dzięki kunsztowi Lords of Sound znane na całym świecie utwory wybrzmiewają w świeży i przejmujący sposób, dzięki któremu publiczność przenosi się w świat, który do tej pory znany był jedynie z ekranu.

Podczas występu usłyszycie między innymi z muzykę z takich filmów, jak: Gra o Tron, Wikingowie, The Avangers, Alicja w Krainie Czarów, Wonder Woman, Władca Pierścieni, Avatar, Van Helsing, Opowieści z Narnii, Piraci z Karaibów, Piąty Element, Liga Sprawiedliwości, Warcraft, Assassin’s Creed, Mortal Kombat i inne.

Całkowity czas trwania programu: ok 2 godz.

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.