Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Marillion Weekend 2019

Opis

Organizator: Rock Serwis
Bilety: www.rockserwis.pl

Prosimy o zachowanie paragonu fiskalnego, który jest podstawą do zwrotu pieniędzy w przypadku odwołania koncertu!

12.04.2019 (piątek)
Otwarcie drzwi (do foyer) 17:30
Gleb Kolyadin 20:00-20:40
Przerwa 20:40-21:10
Marillion 21:10-23:30
Foyer Bar otwarty do 1:00

13.04.2019 (sobota)
Otwarcie drzwi (do foyer) 18:30
Gazpacho 20:00-20:40
Przerwa 20:40-21:10
Marillion 21:10-23:30
Foyer Bar (Rock Disco!) otwarty do 2:00


14.04.2019 (niedziela)
Otwarcie drzwi (do foyer) 18:30
Marillion 20:00 - 23:30
Foyer Bar otwarty do 1:00


Pamiętamy pierwszy Marillion Weekend w naszym klubie, który odbył się dwa lata temu, a już teraz możemy ogłosić, że przyszedł czas na drugi Marillion Weekend w Łodzi! Zapraszamy już w kwietniu!

Po wielkim sukcesie zarówno artystycznym, jak i komercyjnym pierwszego Marillion Weekend, zespół ponownie zdecydował się na zorganizowanie tego wyjątkowego święta fanów w Polsce - ponownie w Łodzi, ponownie w klubie Wytwórnia. 


Historia tych najczęściej 3-dniowych imprez sięga roku 2002, kiedy to miała miejsce pierwsza z nich. Dotychczas Weekendy odbyły się m.in. w różnych miastach Wielkiej Brytanii, Holandii, Kanady, Chile i Polski.

W ciągu trzech wieczorów 12, 13 i 14 kwietnia 2019 w klubie Wytwórnia zespół zagra trzy zestawy utworów, inny każdego dnia. W niedzielny wieczór będzie można usłyszeć m.in. wykonany w całości album "Happiness Is The Road", piątek i sobota to wieczory niespodzianek. Każdego wieczoru na scenie pojawią się też zespoły supportujące i specjalnie wybrane przez Marillion, więc będą to trzy naprawdę ekscytujące wieczory dla fanów muzyki!

Pierwszego dnia Marillion poprzedzać będzie pochodzący z Rosji pianista - Gleb Kolyadin, który na swojej debiutanckiej solowej płycie
 wspaniale łączy klasykę z rockiem progresywnym. 


Drugiego dnia Marillion Weekend 2019, czyli w sobotę, supportem rozgrzewającym publiczność będzie norweski rockowy zespół Gazpacho, który muzycznie porusza się w stylistyce zbliżonej do grupy Marillion czy Radiohead.

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.