Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Mela Koteluk

Opis

Mela Koteluk

7 grudnia 2014, godz. 19

Organizator: Wytwórnia

Bilety (miejsca stojące):

przedsprzedaż - 40 zł z kartą klubu Wytwórnia, 45 zł - bez

w dniu koncertu - 45 zł z kartą, 50 zł – bez

 

Po koncercie - afterparty z muzyką kubańską (Jazz en Trance) i DJ-em

 

Artystka przyjedzie do Wytwórni z piosenkami z nowego albumu. Premiera płyty jest planowana na jesień 2014 roku. Pierwszy singiel – „Fastrygi” - znajduje się od ponad dwóch miesięcy w czołówce Listy Przebojów Programu 3.

 

Mela Koteluk (1985) - wokalistka i autorka tekstów; laureatka nagród FRYDERYK 2013 w kategoriach Artysta Roku i Debiut Roku; laureatka Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego 2012 oraz plebiscytu Gazety Wyborczej „Ale Sztuka”.

 

8 maja 2012 wydała pierwszą płytę „Spadochron”, którą uznano za jeden z najlepszych debiutów ubiegłego roku. „Spadochron” to dwanaście autorskich kompozycji z pogranicza popu i brzmień alternatywnych.

 

Muzyka Meli wypada z szufladek; jej utwory są poetyckie, ale zadziorne. Nietuzinkowe kompozycje i magia słów Meli intrygują i powodują, że jej utwory zyskują coraz większą popularność. Opublikowany 22 maja 2012 na YouTube teledysk do utworu „Dlaczego drzewa nic nie mówią” wyświetlono ponad milion razy.

 

Piosenki „Melodia ulotna”, „Wolna”, „Działać bez działania” są stale prezentowane w stacjach radiowych.

 

Jesienią 2012 podczas trasy promującej album „Spadochron” Mela z zespołem zagrała trzydzieści koncertów w większych i mniejszych miastach w całej Polsce.

 

Na początku 2013 Mela w duecie z Czesławem Mozilem nagrała „Pieśń o szczęściu” – utwór promujący film „Baczyński" w reżyserii Kordiana Piwowarskiego. Piosenka przez wiele tygodni utrzymywała się w ścisłej czołówce Listy Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia.

 

Mela jest również inicjatorką akcji wspierającej żywe granie „Nie bądź dźwiękoszczelny”.

 

Wokalistka pozostaje cały czas aktywna jeśli chodzi o pracę w studio. Po udanym debiucie opublikowała kolejne nagrania, wśród nich podwójny singiel „Wielkie nieba / to trop”, który ukazał się 25 czerwca 2013 we wszystkich dobrych sklepach cyfrowych. Do piosenki „Wielkie nieba” powstał teledysk, nakręcony w trakcie azjatyckiej podróży Meli.

 

Support: LASS

LASS to wokalistka, multiinstrumentalistka i producentka. Muzykę tworzy nawet na iPhonie, lubi łączyć przestrzenny wokal z dziwnymi, zmasowanymi głosami, ma słabość do fisharmony, omnichorda, brzmień gier komputerowych, arpagiatora, syntezatorów, cytry, przesterrowanej gitary elektrycznej, kontrabasów i dęciaków.

 

LASS produkuje także swoje teledyski. W 2014 zagrała kilkanaście koncertów w Nowym Jorku. W tym samym roku otrzymała nagrodę specjalną z rąk Katarzyny Nosowskiej w konkursie „Skoda auto muzyka”. Brała udział w projekcie Rogera Greenawalta „366Visions”.

 

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.