Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Miuosh x FDG. Orkiestra - Powroty Tour

Opis

Organizator: Live2Listen
Bilety: Regularna sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 6 grudnia, o godz. 12:00 przez stronę eBilet. Przedsprzedaż dla użytkowników Allegro Smart! wystartuje w czwartek, 5 grudnia, o godz. 12:00

Prosimy o zachowanie paragonu fiskalnego, który jest podstawą do zwrotu pieniędzy w przypadku odwołania koncertu! (Regulamin klubu)

Formularz zgody na udział w koncercie osób między 16. a 18. rokiem życia

Harmonogram:

19:00 Otwarcie drzwi
20:00
Start koncertu


Miuosh i FDG. Orkiestra ruszają w trasę koncertową promującą nowe wydawnictwo! Zagrają w 16 miastach w Polsce. Album „Powroty” ukazał się 24 stycznia 2020 roku.


Miłosz „Miuosh” Borycki udowodnił, że jest artystą wszechstronnym i przełamującym bariery w polskiej muzyce. Po spektakularnym koncercie Scenozstąpienie na Stadionie Śląskim dla ponad 40-tysięcznej publiczności oraz projektach specjalnych z orkiestrą NOSPR, nadszedł czas na powrót do studia i kolejny album solowy.

Efekt tej wielomiesięcznej pracy poznaliśmy 24 stycznia 2020 roku. 
Następca płyty "POP" zawiera 10 utworów, w których Miuosh dotyka najważniejszych i najbardziej przełomowych momentów w swoim życiu. "Powroty" to album wymykający się kategoriom, łączący to, co mogliśmy już u Miuosha usłyszeć z tym, czego zupełnie się po nim nie spodziewaliśmy.

Za muzykę na albumie odpowiada on sam, ale także Maciej Sawoch, Michał Kush i Kuba Karaś z The Dumplings. Producentem albumu jest znany z współpracy z m.in. Marią Peszek i Pauliną Przybysz Michał Fox Król.


Na albumie gościnnie wystąpili: Mela Koteluk, Natalia Nykiel, Igor Igo Walaszek, The Dumplings, Mateusz Konieczny oraz Paluch. Poza tym ostatnim, z którym Miuosh współpracował już dwukrotnie niemal dekadę temu, reszta artystów pojawiła się u niego po raz pierwszy.

Atmosfera wyczekiwania na album była skutecznie podsycana przez katowickiego rapera. Pierwszym singlem był tytułowy utwór "Powroty". 7 stycznia ukazał się utwór "BLCKSTR" nagrany z Paluchem. Na dwa dni przed premierą wydawnictwa w sieci ukazał się kawałek "Motyle" nagrany z udziałem Igo z zespołu Clock Machine oraz duetu Bass Astral x Igo.

Koncert odbędzie się w łódzkiej Wytwórni już 8 lutego.

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.