Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Monika Borzym / Joanna Duda Trio

WSTĘP WOLNY

Opis

Stream live dostępny pod adresem:

https://www.facebook.com/Wytwornia/videos/343653580142786/

 

https://www.facebook.com/Wytwornia/videos/226765282088279/

 

Organizator: Wytwórnia
Wstęp wolny: prosimy o przesyłanie swoich zgłoszeń: wytwornia@wytwornia.pl

 

 

 

Wirtualna Wytwórnia Jazzu / Monika Borzym

 

Podczas pierwszego koncertu w ramach projektu „Kultura w sieci”  na scenie zobaczymy Monikę Borzym, która wykona przedwojenne standardy jazzowe. Na fortepianie akompaniować jej będzie Krzysztof Dys, z którym wokalistka stworzyła ten wyjątkowy koncept muzyczno-literacki zatytułowany „Monika Borzym śpiewa stare piosenki”.  Usłyszymy urzekające i wciąż świeże melodie autorstwa m.in. Henryka Warsa, Jerzego Petersburskiego z nieśmiertelnymi tekstami Juliana Tuwima i Mariana Hemara. Pojawią się m.in. takie przeboje jak: „Maryla”, „Daj mi tę jedną noc”, „Pokoik na Hożej”, „Miłość Ci wszystko wybaczy”, "Moja Warszawo", „Na pierwszy znak”, „Nikt tylko Ty", „Może tak może nie” oraz rarytas, czyli "Takie Ciało", piosenkę napisaną specjalnie dla Moniki przez Artura Andrusa i Łukasza Borowieckiego.

 

 

 

 

 

 

Podczas kolejnego koncertu w ramach projektu „Kultura w sieci” na scenie zobaczymy trio stworzone przez pianistkę, kompozytorkę i producentkę Joannę Dudę. Towarzyszyć jej będą: Maksymilian Mucha na kontrabasie oraz Michał Bryndal na bębnach. Joanna Duda Trio powstało w 2017 r. i zagrało m.in. na Jazzahead w Bremie, na kanadyjskich festiwalach jazzowych w Edmonton i Vancouver w ramach Jazztopad Festival, a także w Helsinkach w ramach Jazz Connective, którego partnerem jest klub Wytwórnia.

Wszystkich, którzy chcieliby posłuchać koncertu na żywo w Wytwórni, prosimy o przesyłanie swoich zgłoszeń: wytwornia@wytwornia.pl

 

 

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu "Kultura w sieci".

 

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.