Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Nocny Kochanek - Trasa w Ciemność (+support: Pull The Wire) KONCERT WYPRZEDANY

Opis

KONCERT WYPRZEDANY

Prosimy o zachowanie paragonu fiskalnego, który jest podstawą do zwrotu pieniędzy w przypadku odwołania koncertu!


Organizator:
Nocny Kochanek

Support: Pull The Wire

Harmonogram wieczoru*:
20:00 Otwarcie bram
21:00 Pul The Wire
21:45 Nocny Kochanek


Nocny Kochanek prezentuje „Trasę w Ciemność”, która będzie  wycieczką po Polsce promującą trzeci album zespołu.


Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.

„Randka w Ciemność” jest trzecim studyjnym albumem Nocnego Kochanka. Grupa zaprezentuje kolejną porcję humoru w warstwie lirycznej, tym razem skupiając się głównie na relacjach damsko-męskich. Pod względem muzyki album inspirowany jest ikonami gatunku: Iron Maiden, Metallica, Blind Guardian czy Manowar. Autorem ilustracji został ponownie Robert Adler. "Randka w Ciemność" to jego czwarta okładka wykonana dla zespołu.

Wydawnictwo będzie miało swoją premierę na początku przyszłego roku ( 11 stycznia 2019), natomiast utwory będziecie mogli usłyszeć na żywo w łódzkiej Wytwórni już … !


Grupa powstała w 2012 jako alter ego Night Mistress.  Wówczas reżyser, Bartek Walaszek, poprosił zespół o nagranie utworu o legendarnym już Docencie. Piosenka znalazła się w pełnometrażowej kreskówce  „Kapitan Bomba - Zemsta Faraona” i do tej pory pozostaje hymnem zespołu, skandowanym przez publikę na każdym koncercie. 

Zespół miał być chwilowym żartem i oddechem od poważnego grania w Night Mistress. Gdy okazało się, że rozbawił także publiczność, a i członkowie grupy czuli się lepiej w żartobliwym wydaniu,  został z chłopakami na dłużej. W 2015 roku ukazała się pierwsza płyta studyjna Nocnego Kochanka o tajemniczym tytule „Hewi Metal”. Metalowa brać podzieliła się na kochających Kochanka i na tych, dla których żarty z metalu to przesada. Dzięki tej drugiej opinii powstał przekorny utwór tytułowy wydanej w styczniu 2017 roku drugiej płyty Nocnego Kochanka „Zdrajcy Metalu”.

Nocny Kochanek to stali bywalcy Oficjalnej Listy Sprzedaży płyt w Polsce, gdzie wyprzedzają bez problemu Metallikę, czy rankingu Turbo Top Antyradia i kilkudziesięciu innych zestawień mediów muzycznych. Od dłuższego czasu znani z wyprzedanych koncertów nawet pół roku przed występami. Hasło "sold out" pojawia się na ich plakatach już tak często, że często pojawiają się pytania, co to za support.

 Przez kilka lat grania zaliczyli już największe sceny klubowe i festiwalowe w Polsce, ale lubią wracać też do tych najmniejszych. Po roku intensywnej promocji albumu bez wsparcia dużej wytwórni i wielkich stacji radiowych „Zdrajcy Metalu” otrzymali status złotej płyty. Występ na Pol’and’Rock Festiwal 2018 w Kostrzynie nad Odrą zgromadził rekordową liczbę publiczności.

Członkowie zespołu: Krzysiek Sokołowski – wokal, Arkadiusz Majstrak – gitara, Artur Pochwała – bas, Robert „Kazon” Kazanowski – gitara, Artur Żurek – perkusja.


Supportem Nocnego Kochanka będzie pochodzący z Żyrardowa zespół Pull The Wire. Grupa gra muzykę, której gatunkowo najbliżej do punk rocka. Ich twórczość i koncerty są jak wypad z kumplami na piwo. W piosenkach zarówno bez farmazonów i owijania w bawełnę, jak i inteligentnie, o sprawach codziennych, ważnych i tych mniej ważnych. Nie zabraknie też niewybrednych żartów i kuflowego humoru. Muzycznie – nigdy nie wiadomo, czy wyzerujesz ostatnią butelkę w Kalifornii, czy w bramie polskiego podwórka rodem z lat 90.

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.