Kup bilet Kup bilet z noclegiem

Nowe Sytuacje - Dzień Walki z AIDS

Opis

Organizator: Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi
Bilety:

Bezpłatne wejściówki na koncert można odebrać w siedzibie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi od godz. 9 do 15 - w pokoju nr 41-42 (II piętro) w terminie od 23 listopada. Liczba biletów jest ograniczona.

 

Zapraszamy na koncert organizowany w ramach Wojewódzkich Obchodów Światowego Dnia Walki z AIDS. Na scenie Wytwórni wystąpi zespół Nowe Sytuacje.

 

 

 

Wojewódzkie Obchody Światowego Dnia AIDS - 1 grudnia 2015 r. /wtorek/

 

- o godz. 14.30 rozpocznie się debata dla młodzieży Powiedz, co o tym myślisz...” zainicjowana i prowadzona przez uczniów z II Liceum Ogólnokształcącego im. Gabriela Narutowicza z Łodzi. Specjaliści obecni podczas spotkania będą rozmawiać z młodzieżą na temat przemocy, zagrożeń wynikających z używania środków psychoaktywnych oraz podejmowania innych ryzykownych zachowań, których konsekwencją może być m.in. zarażenie się wirusem HIV.

 

Debata będzie służyć podsumowaniu spotkań, które odbyły się w szkołach m.in. w Łodzi, Sieradzu i Skierniewicach w ramach akcji profilaktycznej „2-ka zawsze z Tobą”. Uczniowie liceów ogólnokształcących z numerem II w tych miastach, uczestniczyli w debatach pod hasłem „Nowoczesne społeczeństwo –motywacja bez uzależnień”.


W roli ekspertów podczas Gali Finałowej wystąpią:

- Anna Mroczek, Dyrektor Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi,
- prof. dr hab. n. farm. Jolanta Zawilska, Kierownik Zakładu FarmakodynamikiUniwersytetu Medycznego w Łodzi,
- dr n. med. Zbigniew Deroń, Ordynator Oddziału Obserwacyjno –Zakaźnego i Chorób Wątroby Szpitala im. Wł. Biegańskiego w Łodzi,
- Tomasz Bilicki, Prezes i założyciel Fundacji Innopolis w Łodzi


Po Debacie Finałowej zapraszamy wszystkich uczestników na happening muzyczny, który podsumuje warsztaty muzyczne pod nazwą „Wszystko jest muzyką...”. W tym czasie rozdawane będą czerwone wstążeczki, będące symbolem jednoczenia się z osobami wykluczonymi z powodu zakażenia wirusem HIV.

 

- W godzinach14.00–16.00 będzie działał Punkt Konsultacyjno –Informacyjny prowadzony przez Polskie Towarzystwo Oświaty Zdrowotnej Oddział Terenowy w Łodzi w ramach wojewódzkiej kampanii „ZRÓB TEST I WYGRAJ Z HIV”. Każdy zainteresowany zostanie obdarowany pakietem cennych informacji na temat wirusa HIV i choroby AIDS oraz materiałami informacyjno-edukacyjnymi o tej tematyce.

 

- O godzinie 19.00 rozpocznie się koncert zespołu Nowe Sytuacje. Podczas koncertu, który jest podsumowaniem Wojewódzkich Obchodów Światowego Dnia AIDS, rozdawane będą materiały informacyjno–edukacyjne dotyczące tematyki HIV/AIDS.

 

Bezpłatne wejściówki na debatę i koncert będzie można odebrać w siedzibie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi ul. Snycerska 8, w terminie od 23 listopada br., w godzinach 9.00–15 (pokój 42, II piętro).

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.