Kup bilet Kup bilet z noclegiem

O.S.T.R.

Opis

Organizator: Asfalt Records
Bilety: http://wdrodzeposzczescie.pl/bilety/


Harmonogram wieczoru:
20:00 Otwarcie Drzwi
21:00 Koncert 


W październiku i listopadzie O.S.T.R. zagra sześć koncertów w największych polskich miastach i dużych klubach. Oczywiście nie mogło go zabraknąć w rodzinnym mieście. Koncert w Wytwórni odbędzie się 9 listopada.

Cofnijmy się jednak odrobinę w czasie. W lutym tego roku O.S.T.R. wydał autorski album i powrócił na sceny polskich klubów z nowym materiałem. "W drodze po szczęście" to pierwszy od czasów "Życia po śmierci" krążek i zarazem dowód na powrót rapera do formy po przerwie, w czasie której napotkał na swej drodze parę przeszkód. Producentami muzycznymi nowej płyty są oczywiście Killing Skills, czyli Chris Van Rootselaar, Jaap Wiewel i ostatni co do kolejności, ale nie ostatni co do ważności - O.S.T.R. Na gramofonach udziela się DJ Haem. Słowem - zwycięskiego składu się nie zmienia.

Milionowe odtworzenia kawałków O.S.T.R. i wyprzedawane na pniu koncerty świadczą o wielkim oddaniu fanów. Na dowód tego płyta "W drodze po szczęście", pełna jak zwykle szczerych tekstów i dobrych jakościowo bitów, zdążyła już pokryć się platyną.

Jesienną trasę koncertową Ostrego promuje klip do singla "Szczęścia milimetr".

Newsletter

Wypisz się z Newslettera

Aby wypisać się z listy subskrybentów podaj swój adres email

Zapisz się na nasz Newsletter

Wypełnij formularz, aby dopisać się do newslettera.Wyrażenie powyższej zgody jest całkowicie dobrowolne. Osoba której dane dotyczą ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Film Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29. W sprawach związanych z danymi osobowymi można również zwracać się bezpośrednio do Inspektora Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości na adres: e-mail iod@wytwornia.pl.
  • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu informowania Państwa o imprezach odbywających się w Film Hotel sp. z o.o. (w tym w klubie Wytwórnia), a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest Art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych (po 25 maja 2018 r. Art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
  • Państwa dane mogą zostać ujawnione pracownikom firmy administrującej stroną www.wytwornia.pl. Ujawnienie może mieć miejsce tylko w celu i zakresie niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania strony. W celu przekazywania Państwu informacji o wydarzeniach Państwa adres e-mail będzie udostępniony firmie która w naszym imieniu zarządza wysyłką wiadomości.
  • Ponieważ osiągnięcie celu przetwarzania danych osobowych nie jest procesem który można zakończyć w konkretnym terminie dane z tego zbioru są przetwarzane do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia zastrzeżenia przez osobę której dane dotyczą.
  • Osoby których dane dotyczą mają prawo do żądania od Film Hotel sp. z o.o. dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Informujemy Państwa również o prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Film Hotel sp. z o.o. nie poddaje danych marketingowych zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

Wyślij repertuar na mail

Podaj adres email na który zostanie wysłany repertuar.